PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749516}

Koszmarna opowieść wigilijna

A Christmas Horror Story
5,2 3 825
ocen
5,2 10 1 3825
Koszmarna opowieść wigilijna
powrót do forum filmu Koszmarna opowieść wigilijna

Horror to nie tylko jumpscare'y z głośnymi krzykami żeby Cię wystraszyć? Ten film to jest idealne oddanie typowo amerykańskich horrorów sprzed kilkudziesięciu lat gdzie horror to mieszkanka gore, charakterystycznych antagonistów i czarnego humoru. Sam film bardzo zalatuje mi pomysłem od Trick 'r Treat, gdzie jest kilka historii ale wszystkie sie łączą, w sumie też w święto ale inne. Swoją drogą nie spodziewałem się takiej końcówki :D Chyba najlepszy horror tego roku.

Shadowlander

Szkoda, że nie zastosowano w nim tego samego co w Trick 'r Treat, czyli pokazanie historyjek jedna po drugiej, a nie jednocześnie. Według mnie wtedy byłby to lepszy w odbiorze film, nawiązujący do wspomnianego Trick 'r Treat czy choćby Opowieści z krypty.

ocenił(a) film na 8
Shadowlander

zgadzam się ludzie myślą ze w horrorach maja byc tylko piski i wrzaski jak dla mnie nawet ten film był straszny w paru scenach..głupota ludzka nie zna granic oceniając ten film na note 4.9. Film Bardzo Dobry Polecam

MasterSexay

Też mnie dziwi tak niska ocena tu na filmwebie , jak dla mnie dobry horror 7/10 z zaskakującym zakończeniem :) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
MasterSexay

Proszę mi wytłumaczyć co ma głupota do gustu filmowego??? Film ogólnie jest słaby, kiepskie aktorstwo, denne efekty gore etc, etc... Jedyne co w tym filmie jest fajne to piosenka openingowa i zombie-elfy.

Ps. Nie liczą się dla mnie w horrorach piski i wrzaski i nawet dziady wyskakujące spod łóżka robiące buuuu, dla mnie liczy się klimat a temu filmowi tego niestety brakuje.

ocenił(a) film na 4
WujekChu1ek

A jeżeli szukacie na prawdę dobrego filmu w podobnym świątecznym klimacie ale o wiele lepszego to polecam chociażby:
http://www.filmweb.pl/film/Krampus.+Duch+%C5%9Awi%C4%85t-2015-715668
http://www.filmweb.pl/film/Cicha+noc%2C+%C5%9Bmierci+noc-1984-173301

Też mają zaniżone oceny.

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

Zgadzam się Krampus był lepszy,ale ten też nie był zły,fajnie się oglądało te połączone historyjki.Tylko ciężko powiedzieć która historyjka była najlepsza ;).Ja oceniam 7/10 i polecam.

ocenił(a) film na 1
Shadowlander

Jak widzę dwóch nastolatków i dziewczynę zamkniętych w piwnicy za lekkimi drewnianymi drzwiami i krzyczacych ratunku, zamiast lekko dać z buta w drzwi.... To raczej nie jest film dla mnie.

ocenił(a) film na 6
Shadowlander

Zakończenie w stylu mordercy w windzie z jednej z historii w Cukierek albo psikus 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones