PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 470
ocen
6,5 10 1 85470
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Osoby, które obejrzą ten film wzorując się rolą kotka w Shreku niestety rozczarują się. Bajka raczej bez śmiesznych momentów, adresowana głównie dla młodszych dzieci. Z braku laku, ciekawości można obejrzeć. Nic szczególnego.

Blacked

Ja raczej nie zawiodę się, jak wybiorę się na to! Z pewnością będzie to najlepszy film animowany roku! A jak ci się nie podoba, to nie pisz takie bzdury! OK?!

użytkownik usunięty
davis3

*takich bzdur
Blacked tylko wyraził swoją ocenę filmu, a skoro takową posiada, nie uważa jej za "bzdurę". Każda opinia, nawet negatywna jest potrzebna, powinieneś to uszanować.

Taa jasne! Jak wam się to nie podoba to nie oglądajcie! Ja jedyny powiem, że to będzie świetny film! Koniec kropka!

użytkownik usunięty
davis3

Hmmmmm.... Tylko wytłumacz mi proszę, gdzie zawarłam moją opinię na temat filmu? Ja tylko próbuję ci uświadomić, że każdy ma prawo do swojej opini, nawet jeśli według ciebie nie jest ona zgodna z prawdą.
To, że uważam, że film nie dorówna Shrekowi (ba, nawet dwójce), jest sprawą poboczną. Chociaż wiem, że z mojego komentarza przeczytasz tylko początek, życzę ci miłego seansu, bez niepochlebnych komentarzy. Nie zapomnij tylko napisać, czy film ci się na pewno podobał.

W porządku! Tak to zrobię i zobaczymy, kto ma rację!

ocenił(a) film na 10
davis3

Ja też myślę że to będzie super film

zoriia

Ja właśnie obejrzałam ten film w internecie z napisami i uważam, że jest rewelacyjny! Z przyjemnością obejrzę 2 część, jeśli będzie. :)

marchewka_1997_1997

Moje gratulacje! Pierwszy raz ktoś porządnie ogłosił! Nie jestem do końca pewien, czy powstanie kontynuacja, bo prawdopodobnie nie będzie. Tak czy siak szacun dla ciebie!!!

zoriia

I oto chodzi! Bardzo dobrze, zoriia!

ocenił(a) film na 5
davis3

A skąd ma wiedzieć że mu się nie podoba jak nie obejrzy? WTF!

ocenił(a) film na 8
davis3

Każdy ma prawo do swojego zdania ale skoro ty oceniasz filmy Artur i Minimki, Toy Story i Madagaskar jako arcydzieła i krytykujesz kogoś kto wyraża swoją opinię i bardzo dobrze ją argumentuje to musisz liczyć się że ludzie będą stawiać Ci kontry ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones