PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 445
ocen
6,5 10 1 85445
5,6 16
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Bo ja spodziewałem się odcinania kuponów od sukcesu Shreka, i na szczęście się myliłem. Kot w butach posiada nawet fabułę, animacja jest zacna, a humor przaśny. Nie wiem na co liczyły osoby psioczące na te film animowany, ale jak dla mnie jest to idealne kino na piątkowy wieczór do butelki wina :) Aaaa że bajka? Miałem oczywiście na myśli kubełek popcornu :)

krzysiek34_ol

Te osoby liczyły na to, że fabuła będzie trzymać się kupy. A tymczasem po 2/3 filmu okazuje się, że Jajco, który niby sporządniał, cały czas był oszustem zepsutym do cna, zaś w końcu okazuje się, że jednak nie do cna. Jajco zmienia się właściwie bez wyraźnego powodu - po prostu Kot bardzo łatwo mu coś wyperswadował. To właśnie nie trzyma się kupy.

Pierwsze 2/3 filmu jest całkiem fajne - najpierw mamy dobrą komedię, potem niezły film przygodowy, ale ostatnie 1/3 jest dziwne i niepasujące do reszty. Zupełnie jakby nie było od początku planowane przez twórców.

ocenił(a) film na 7
Trojden

Zgadzam się. Ta 1/3 jednak nie zniszczyła mojego wrażenia z filmu, ale faktycznie postać jajca została ŹLE poprowadzona. Na całe szczęście Kitty trzymała poziom do samego końca ;).

ocenił(a) film na 7
andrzej_goscicki

Kitty jest Unio niunio :) Ech te kocie ruchy :D

ocenił(a) film na 7
Trojden

Faktycznie przemiana Jajca była jakaś taka bezbolesna. A może te osoby za bardzo skupiły się na (za przeproszeniem) Jajcu zamiast na Kocie w butach i jego roli w całej opowieści :D Film nie nosi przecież tytułu Jajco w butach :D No dajcie spokój, przecież to tylko film animowany dla dzieci :)

krzysiek34_ol

Wiem, ale mnie osobiście od momentu pojawienia się postać Jajca irytowała. Sam nie wiem, czy to bardziej jego zachowanie, czy charakter, czy głos, czy wszystko po trochu, ale po prostu nie potrafiłem go polubić.

ocenił(a) film na 7
Trojden

Jajco był bezpłciowy, i w tej materii się chyba zgadzamy. Można było wybrać bardziej charyzmatyczną postać, ale czy wtedy nie odciągnęlibyśmy uwagi od głównego bohatera którym jest Kot w butach ? :) Ja wolę skupiać się na Kocie i Kici, no i jeszcze parka z fasolą jest niezła (dziki Rulez :D), co mnie będzie żółtko zalewać. Jak na spinn-off jest całkiem ok, może jak powstanie część druga doczekamy się antagonisty z przeciwnika z prawdziwego zdarzenia :)

ocenił(a) film na 8
krzysiek34_ol

Moim zdaniem najlepsza w całym filmie była otoczka muzyczna, utrzymana w fajnym klimacie. Świetny film na piątkowy wieczór ;P

ocenił(a) film na 7
kosznasmieci12

Istotnie muzyka była niezła, flamenco i te sprawy. Obraz też jest niezły, tylko najlepsze wrażenie robi w Full HD.

ocenił(a) film na 6
krzysiek34_ol

Jeden z nielicznych śmiesznych tekstów w filmie:,,Ty nawet nie wiesz jak jest w więźeniu.Jak to mówią co noc Wielkanoc,dzielili się mną''

ocenił(a) film na 7
dominik9051

Hehe, fakt, Jajco w więzieniu lekko pewnie nie miał :) A w filmie jest kilka naprawdę fajnych, świeżych tekstów (że o motywie z gitarą nawet nie wspomnę :)) Chyba najbardziej na ten film psioczyły osoby, które liczyły na kolejną część Shreka, w której głównym bohaterem będzie kot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones