PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 470
ocen
6,5 10 1 85470
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Co oni jarają?

ocenił(a) film na 6

Kot w butach i przebiegłe jajko postanowili ukraść magiczną fasolę, wspiąć się do chmur, do
zamku olbrzymów, podprowadzić gąskę znoszącą złote jaja. Sounds legit.

ocenił(a) film na 7
Bonaducci

Mylicie się, obywatelu. Wszystko to są motywy z (bardzo starych i powszechnie znanych) bajek, posklejane po prostu w jeden film.
Pochwalam waszą czujność w wykrywaniu narkomanii, ale tutaj podejrzenie o nią jest zupełnie bezpodstawne.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Może mi coś umknęło, ale w której dobrze znanej bajce występowało przebiegłe jajko?

ocenił(a) film na 7
kliva

Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź (tym razem ze zrozumieniem) i może wtedy coś ci pyknie w głowinie.:>

ocenił(a) film na 8
kliva

Humpty Dumpty nic Ci nie mówi?

ThePanB

???

ocenił(a) film na 9
Bodzepor

Dokładnie, pamiętam motyw magicznej fasoli z jakieś starej animacji Disneya...

Bonaducci

Wiesz, jest coś takiego co się nazywa wyobraźnia.

ocenił(a) film na 6
Urubunt

Wyobraźni to się używa przy czytaniu książek. Filmy nie zostawiają dużego pola manewru dla wyobraźni, a taki miks wszelakich motywów z bajek (w przeciwieństwie do shreka) wyszedł co najmniej dziwnie. No ale przyznam, że jako typowa bajka dla dzieci, to jest całkiem niezły,

ocenił(a) film na 7
Bonaducci

Heh, a Shrek? No właśnie, jakiś gadający osioł, ogr.... w sumie to też takie dziwne jak Kot w butach. Faktycznie trochę dziecinny, ale fajnie mi się oglądało.

ocenił(a) film na 6
edwin20

Nie da się jednak ukryć, że Kot nie dorównuje poczuciem humoru Shrekowi. Shrek to moja pierwsza tego typu bajka jaką oglądałem i sądzę, że jest świetnie zrobiony, ma poczucie humoru, fabułę itp. Kot w sumie też coś tam miał, ale malutko...

ocenił(a) film na 7
Bonaducci

To prawda, choć dobry ten kot, to zgodzę się, że Shrek lepszy, aczkolwiek tak jak wspomniałem, kot w butach nie jest zły.

użytkownik usunięty
Bonaducci

pomimo iż nie pobija shreka to jest to i tak piękna animacja w stylu dreamworks... płynna i dobrze wykonana :P

ocenił(a) film na 9

To też, no i ten Malajkat całkiem znośny...:)

ocenił(a) film na 8
Bonaducci

Kot w butach, Humpty Dumpty, Gęś znosząca złote jaja oraz Jaś Fasola.

ocenił(a) film na 7
Gorn221

Dziwi mnie, że ludzie nie znają takich popularnych bajek. Przecież to klasyki ;) Osobiście pamiętam wszystkie z dzieciństwa. Film umilił mi wieczór :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones