PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 395
ocen
6,5 10 1 85395
5,6 16
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach
użytkownik usunięty
rocket120

Nie.

rocket120

Też myślę że nie. Wprawdzie personifikacja jaja może nie być odbierana przyjemnie jako graficzna postać ale wybitnie pokazuje jak to jest mieć fałszywych kolegów/przyjaciół. Od takich należy się trzymać jak najdalej.

ocenił(a) film na 7
emplim

Humpty Dumpty jako postać mi pasowała ale wizualnie nie pasowało mi to, że jest jajkiem, ale najbardziej wkurzała mnie ta magiczna fasola która psuła ten klimat rodem z filmu płaszcza i szpady zbyt przekombinowali (SPOILER) wiem, że to bajka ale bardziej by mi pasowało gdy by obrobili jakiś bank niż magiczną fasolę no i ta gęś pod koniec :(

rocket120

Humpty Dumpty zawsze był jajkiem. My Polacy możemy tego nie rozumieć ponieważ ta postać nie jest zbyt popularna w Polsce lecz w Anglii.

ocenił(a) film na 7
emplim

Jednakże to najbardziej wkur*****ca postać z bajki z jaką przyszło mi się zmierzyć...

ocenił(a) film na 7
rocket120

ale gęś to Ty szanuj

ocenił(a) film na 8
rocket120

Jak może ci nie pasować, że Humpty Dumpty jest jajkiem, jak Humpty Dumpty JEST jajkiem. To tak jakby powiedzieć, że nie pasuje ci Bond będący agentem Jej Królewskiej Mości.

ocenił(a) film na 7
rocket120

Definitywnie: NIE.

ocenił(a) film na 6
rocket120

Też tak uważam, że mogło to być lepiej przemyślane, ogólnie całość niezła, takie mocne 6/10, ale raczej nie będę do tego wracał i oglądał ponownie tak jak to robie chociażby w przypadku Shreka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones