PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 477
ocen
6,5 10 1 85477
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

bez tej postaci było by całkiem, całkiem

ocenił(a) film na 6
tomaszdarwin

A "Shreka" to sie nikt nie czepial, ze bylo gadajace ciastko. Mi ten bohater nie przeszkadzal.

ocenił(a) film na 6
Merkura

To trochę nie tak - w Shreku ciastek był jedną z wielu "odjechanych", bajkowych postaci. W Kocie w butach to jajko to jakoś ni przypiął ni przyłatał.

ocenił(a) film na 9
tomaszdarwin

Ja akurat również nie jestem zachwycona postacią 'jajca' .Nie pasował do Kota w butach i Kitty,ogólnie do tej historii.Natomiast Ciastek w 'Shreku' mi nie przeszkadzał,był jedną z postaci bardziej drugoplanowych,może dlatego mnie nie raził :)

ocenił(a) film na 8
tomaszdarwin

Dokładnie to samo myślałam oglądając ten film.

ocenił(a) film na 8
tomaszdarwin

postać Humpty Dumpty jest idealnie wpasowana w świat i akcję bajki, więc nie wiem co tu ma się nie podobać, to przecież przez "niego" coś w ogóle dzieje się w filmie, z założenia miał budzić mieszane uczucia i to twórcą się udało :) większość widowni trzymała przed nim dystans i jak się okazało całkiem słusznie

użytkownik usunięty
tomaszdarwin

Właśnie jajo jest sweet :D <3 tylko szkoda że się zabiło :c

ocenił(a) film na 6

Nie do końca ; )

ocenił(a) film na 8
tomaszdarwin

to, że Humpty był jajem nie było przypadkowe. Cała akcja filmu kręci się wokół zaczarowanej fasoli, oraz gęsi znoszącej złote JAJA. Kształt tej postaci miał, jak sądzę, niemałe znaczenie dla całej fabuły ,,Kota w butach". Po za tym nie jesteśmy w stanie stwierdzić na podstawie jego wyglądu, czy był zły czy dobry i dzięki temu cała ta postać jest bardziej dwulicowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones