PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 470
ocen
6,5 10 1 85470
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Byłam wczorajna pokazie fragmentów fimu i konferencji. Uważam, że na 100% przejdę się do kina na jego premierę ;D
Antonio i Salma byli bardzo naturalni, a to się liczy dla fanów. :)

moni_max

chetnie odpowiadali na pytania.strali sie zaciekawic widownie.szukali okazji do smiechu

ocenił(a) film na 6
moni_max

Też tam byłem, ale nie powalili mnie jakoś szczególnie. Byli naturalni, jak to światowej klasy aktorzy, którzy po raz kolejny powtarzają tą samą scenkę. Film może być udany, jeśli nie z powodu fabuły i dialogów, to na pewno ze względu technicznego- poziom 3D po raz kolejny mnie zaskoczył, nie jest tak, że trzeba czekać na momenty, w których coś leci w naszą stronę, żeby to docenić- widoczne jest to cały czas:)

whatsoever

@whatsoever - zgadzam się w całej rozciągłości! Salma & Antonio swobodni i sympatyczni. Bardzo podobały mi się wyświetlone fragmenty, strona techniczna REWELACJA, multum scen humorystycznych, nawiązań do innych filmów też nie brakło... Ale najbardziej w głowie utkwił mi ten trzecioplanowy kotek, który podkreśla istotne momenty tym swoim przyciąganiem łapki do pyszczka, rozbieganym spojrzeniem i odgłosem: "ooooooouuuu"! Nie mogę się od niego uwolnić, haha!

użytkownik usunięty
moni_max

w polskich kinach w ogole bedzie ten film z oryginalnym dubbingiem salmy i antonia?

Przykro mi to stwierdzić, ale nie. Głos Antoniego zastąpi Wojciech Malajkat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones