PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 477
ocen
6,5 10 1 85477
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Animacja "Kot w butach" drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie amerykańskiego box office'u.

Produkcja studia DreamWorks zarobiła kolejne 33 miliony dolarów, co daje łączny wynik 75,5 miliona dolarów w dwa tygodnie.

W top 10 zestawienia znalazły się dwie nowości, uzupełniające podium. Drugie miejsce przypadło komedii "Tower Heist: Zemsta cieciów" z Eddiem Murphym i Benem Stillerem w rolach głównych. Obraz opowiada o pracownikach ekskluzywnego apartamentowca, którego najwyższe piętro zamieszkuje majętny finansista (Alan Alda). Kiedy bogacz oszukuje pracowników, postanawiają oni okraść nieuczciwego lokatora.

Na trzeciej lokacie zadebiutował świąteczny film "A Very Harold & Kumar 3D Christmas". Komedia opowiada o trzech kumplach, którzy tuż przed świętami sieją spory zamęt w swoim otoczeniu. W rolach głównych występują Kal Penn, John Cho i Neil Patrick Harris. Dochód po pierwszym weekendzie przekroczył 13 milionów dolarów.

.

ocenił(a) film na 10
Iron_Man19

Mam nadzieję, że w Polsce tak samo jak i w USA kot w butach będzie długo utrzymywał się na pierwszym miejscu.
Bardzo podobają mi się zwiastuny i postacie więc na pewno się na ten film wybiorę.

Lena6

Mi osobiście bardzo podoba się plakat, "Bez przebaczenia" w wersji "Kota w butach".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones