PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 477
ocen
6,5 10 1 85477
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Słynna postać z 3 części "Shreka" doczekał się własnego filmu. Świetnie, bo ja mogę powiedzieć, że szykuje się jedna z najlepszych filmów animowanych nadchodzącego roku! Widziałem 2 razy ten fajny zwiastun w kinie Helios i bardzo mi się spodobał. Film ma oczywiście posiadać tak jak inne, kultowe filmy animowane w tym: ostrego humoru, zabawnych tekstów (to zajmie się Bartosz Wierzbięta) i dobrej zabawy. Oczywiście będzie również polski dubbing. Ponownie usłyszymy znakomitego Wojciecha Malajkata podkładający walecznego kocura. Ale na razie nie ujawniono jeszcze innych polskich aktorów, którzy będą dubbingować. Ale ciekaw jestem, kto będzie dubbingować uroczej Kitty? Może Katarzyna Zielińska, bo już dawna nie dubbingowała jakiejś bajkowej postaci. Ale mimo tego pozostaje tylko czekać na ten film oraz na nowe informacje!

ocenił(a) film na 7
davis3

Zapowiada się dobra premiera.Lubie takie bajki.

ocenił(a) film na 6
lucyna63

no.. to będzie hit ;) nie mogę się doczekać :P
heh nie wiem czy tylko mi ale jak oglądam zwiastun to od razu przypomina mi się film Piraci z Karaibów :P

ocenił(a) film na 7
SilverP

Mi się też tak wydaje.

ocenił(a) film na 8
davis3

kot towarzyszy Srecowi juz od 2 czesci

ocenił(a) film na 8
arek2010

chyba Shrekowi

davis3

ja na pewno na to pójdę, z pewnoscia bedzie to cos innego, ale kto powiedział że gorszego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones