PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 470
ocen
6,5 10 1 85470
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Słuchajcie, ludzie! Podali już listę polskich aktorów, którzy będą dubbingować! Nikt z was nie dodał komentarza w moim temacie: "Polski dubbing", więc znalazłem to w Wikipedii! Oto i one:

* Wojciech Malajkat – Kot w Butach
* Izabella Bukowska – Kitty Kociłapka
* Przemysław Stippa – Humpty Aleksander Dumpty
* Agnieszka Matysiak – Jill
* Piotr Bąk – Jack
* Marzena Trybała – Imelda
* Grzegorz Pawlak – 'Commandante

W pozostałych rolach:

* Mirosław Wieprzewski
* Jakub Szydłowski
* Krzysztof Szczerbiński
* Piotr Warszawski
* Julia Hertmanowska
* Mikołaj Klimek
* Maciej Kowalik
* Joanna Kudelska
* Cezary Nowak
* Anna Sroka
* Monika Szalaty
* Robert Tondera
* Brygida Turowska
* Janusz Wituch

i inni


Wygląda bardzo ciekawie i zapowiada się rewelacyjnie! Chociaż to wielka szkoda, że Katarzyna Zielińska nie będzie dubbingowała ślicznej Kitty. Mogłem się tego spodziewać, ale to nie szkodzi! Dobrze znam panią Bukowską i na pewno będzie ślicznie zdubbingowała tą postać!

Wystawcie wasze komentarze o moim temacie!

davis3

Niestety... pan Malajkat nie oddaje klimatu Kota w butach. Takiego szarmanckiego zawadiaki... . Antonio Banderas fajnie moduluje głos nadając tej postaci niezwykły sznyt. Partnerują mu Salma Hayek i Zack Galifakianis (nie pamietam jak to sie pisze). Widziałam też hiszpańską wersję trailera. Też troszkę traci do oryginału ale głos głównego bohatera jest super. Jak zwykle jestem zadowolona z polskiego dubbingu.. tak tu... niestety bez emocji jest ten kot :(

ayla123

Co ty wygadujesz?! Przecież Malajkat świetnie dubbinguje głównego bohatera!

davis3

Ja jestem wikipedystą, który dodał tę obsadę. jeżeli miał byś jeszcze jakis pytania na temat polskich wersji wszelakich filmów, to w miarę możliwości mogę ci pomóc. Co do Malajkata to uważam, że jego głos w pełni pasuje do tego kota.

DJMARIANDJ

Ja też uważam że głos Malajkata pasuje do tego kota.

DJMARIANDJ

I oto właśnie chodzi! Dzięki!

davis3

Mi też bardzo podoba się Malajkat jako kot. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones