PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 473
oceny
6,5 10 1 85473
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Warto? Bo się zastanawiam

użytkownik usunięty

Dla przykładu podam moje opinie na temat poprzednich odsłon:

Shrek - bardzo mi sie podobał, dobre żarty, wzruszający i dobrze rozrysowane postacie. 8/10
Shrek 2 - równie dobry co jedynka, jednak posiada więcej humoru i jest trochę żywszy. Ma swoje mocne plusy, przez co można przymknąć oko na powielanie pewnych wątków (walka o serce Fiony). 8/10
Shrek 3 - fabularnie już nie taki spektakularny ani nawet ciekawy. Historia nawet nie nadaje się na pełnometrażowy film a raczej na odcinek specjalny. Mimo to kontynuuje wątki z dwójki i przyzwoicie zamyka tryliogię, miło się ogląda. 6/10
Shrek Forever - nijaki pomysł i mało ciekawa historia. Nieśmieszny, odgrzewany kotlet (ile razy Shrek może walczyć o Fionę skoro zdobył jej serce już w pierwszym epizodzie? ...).

Jeżeli ktoś ma podobne zdanie i do tego widział Kota w Butach to niech sie podzieli wrażeniami. Naprawdę wacham sie czy to obejrzeć :)

użytkownik usunięty

I to samo pytanie tyczy się krótkometrażówki "Trzej Diablos".

Powiem tak - jedynkę i dwójkę Shreka baaardzo lubię, zaś istnienie trójki i czwórki wyparłam ze świadomości :) Co do "Kota w Butach" - też film baaardzo mi się podobał, ale... nie powinno się go porównywać do Shreka. Jest w innym stylu po prostu. Śmieszny, owszem, ale pod tym względem nie powalający. Jest wzruszający, postacie są dobrze przedstawione. Bardzo podoba mi się relacja Kota i Hampty'ego oraz relacja Kota i Kitty. Przygody i postacie są momentami absurdalne, ale wg mnie to raczej plus, bo mimo wszystko przyjemnie się to ogląda. Generalnie cały film jest niezwykle przyjemny dla oka. Animacja jest genialna i bardzo szczegółowa :) No, i muzyka oraz sceny tańca - miód, malina (za to dałam 9) :) W sumie polecam, bo warto obejrzeć. PS. Widziałam wersję oryginalną i z polskim dubbingiem - oryginalna lepsza. :)

pinka1801

Do dubbingu: Akurat w Shreku jest dokładnie odwrotnie - widocznie w tłumaczeniu "Kota..." nie maczał palców Wierzbięta. A szkoda. :)

użytkownik usunięty
pinka1801

Dzięki za info. Mam nadzieję, że będzie lepszy od ostatnich Shreków, bo film zapowiada się dość dobrze. Obejrzę na dniach, dzięki za rekomendację.

Ja lubie też czwartą część shreka, ale kota w butach polecam.

ocenił(a) film na 6

film przyzwoity bez rewelacji ale na pewno ciekawszy od shreka forever. ot tak żeby se obejrzeć wieczorkiem.

ocenił(a) film na 7

Nie będziesz chodził po ścianach z wrażenia, ale film jest całkiem sympatyczny i w miarę zabawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones