PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536242}

Król rozrywki

The Greatest Showman
7,6 61 109
ocen
7,6 10 1 61109
6,1 17
ocen krytyków
Król rozrywki
powrót do forum filmu Król rozrywki

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 10

Film, który wzrusza do łez. Wszystko w nim jest idealne! Muzyka podnosi mnie na duchu, aktorzy wspaniale grają! Widać, że pokochali ten projekt. Cudownie oglądać tak utalentowanych ludzi. Polecam soundtrack, płytę z rozszerzonym wydaniem - dodatki genialne! Najpiękniejszy film jaki widziałam. Zakupiłam nuty na pianino i chcę nauczyć się grać wszystkich piosenek. Ten film to moje życie.

ocenił(a) film na 10
annapoland22

Oglądałam "Króla rozrywki" 3 lata temu i wiem, że mi się spodobał, ale jakoś potem o nim zapomniałam, nie wiem czemu. Natomiast jakiś miesiąc temu postanowiłam przypomnieć sobie piosenki z filmu i przesłuchałam je na yt no i nie mogłam przestać słuchać. Teraz wbiły mi się w pamięć na dobre. Dopiero planuję obejrzeć film drugi raz, ale coś mi się wydaje, że zmienię swoją ocenę z 9 na 10. Mam zamiar kupić go na DVD żeby właśnie obejrzeć dodatki.

P.S. Wysyłam zaproszenie do znajomych :)

ocenił(a) film na 10
karolina922

O tak ;) dodatki są genialne! Bardzo dużo zakulisowych scen oraz wywiadów :) ja zakupiłam płytę na bluraya - obraz żyleta. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones