PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600541}

Królewna Śnieżka i Łowca

Snow White and the Huntsman
6,2 156 339
ocen
6,2 10 1 156339
5,4 16
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i Łowca
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i Łowca

Przez cały film najbardziej irytowała mnie Kristen Stewart, kompletnie drewniana i niepasująca do roli (Złota Malina w pełni zasłużona). Do tego fabuła, która w wielu momentach nie ma żadnego sensu, pep-talk Śnieżki, podczas którego czułam jedynie zażenowanie oraz równie żenująca i nieprzemyślana bitwa pod koniec filmu. Ostatnia scena tak jak ktoś już pisał, kompletnie bezpłciowa i jakby niepełna. Wszystko to ratują tylko świetna Charlize Theron i Chris Hemsworth. Zdecydowanie lepsza jest wydana w tym samym roku "Królewna Śnieżka" z Lily Collins i Julią Roberts. W "Królewnie Śnieżce i Łowcy" wyraźnie czegoś zabrakło, niemniej jest to dobry, niezbyt angażujący odmóżdżacz na luźny wieczór.

Somnira

Gość, który napisał głównej bohaterce mowę przed finałową walką musiał być na strasznym kacu. Gorszego tekstu "zagrzewającego do walki" nie słyszałem nigdy dotąd. Później też nie. Aż dziw, że po takiej gadce towarzystwo nie rozeszło się do domów ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones