PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592905}

Królewna Śnieżka

Mirror Mirror
6,2 69 855
ocen
6,2 10 1 69855
5,5 13
ocen krytyków
Królewna Śnieżka
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka

Kiedy dowiedziałem się że Tarsem Singh będzie odpowiedzialny za nową wersję królewny śnieżki z radością przyjąłem nowinę . Nadal miałem w pamięci to co zrobił w filmie CELA . Uczta barw i kolorów , dbałość o każdy najdrobniejszy szczegół . MIRROR MIRROR to przede wszystkim kostiumowa rewia mody , stroję stylizowane zgodnie z najnowszymi trendami , zachowujące stylistykę epoki baśniowej - istna wisienka na torcie . To aktorski popis Julii Roberts która jako zła królowa korzystająca z gabinetu odnowy biologicznej skradnie serce najbardziej wymagającym widzom . Pretty Woman nadal olśniewa i zachwyca . Mnie natomiast uwiodła młodziutka Lily Collins która ma w sobie czar Audrey Hepburn i klasę godną największych hollywoodzkich diw , a jednocześnie jest słodka i niewinna . Aktorski pojedynek zaliczony na szóstkę z plusem . No i ten niesamowity bonus w postaci bollywoodzkiego występu Śnieżki śpiewającej I BELIEVE IN LOVE ... Gdy tak słodko pląsa i nuci , amory unoszą się nad głowami ....

ocenił(a) film na 6
Alexanderrr

Julia była świetna i Lilly podobnie. Ta młoda aktorka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Aktor grający księcia również był świetny. Myślę, że reżyser bardzo dobrze zrealizował swoją wizję Śnieżki. Było kolorowo, bajkowo i wszystko z przymrużeniem oka. 6/10 Zaraz zaczynam Śnieżka i Łowca i zobaczymy czy ten film również przypadnie mi do gustu mino, że to zupełnie inna para kaloszy.

ocenił(a) film na 8
gabi_2

Napisz koniecznie czy warto zobaczyć Śnieżkę i Łowcę ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones