PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592905}

Królewna Śnieżka

Mirror Mirror
6,2 69 848
ocen
6,2 10 1 69848
5,5 13
ocen krytyków
Królewna Śnieżka
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka

Obejrzałam i...

ocenił(a) film na 6

Oglądałam i przyznam, że mam troszkę mieszane uczucia. W sumie wszystko było niby OK, taka luźna, nieco współczesna adaptacja. Na plus dla mnie na pewno scena z zatrutym jabłkiem - spodobało mi się takie "inne", nietradycyjne podejście do tej kwestii :) Ciekawy koniec złej królowej i trochę niespodziewany powrót króla. Sama Śnieżka oczywiście słodka i urocza - Lily Collins idealna do tej roli. Natomiast nie spodobały mi się niektóre dwuznaczne teksty, padające w kilku momentach. Wiem, że zamysłem było pewnie rozbawienie widza (być może ja się tylko czepiam i szukam dziury w całym), ale mi to po prostu kompletnie nie pasowało i psuło całościowy efekt. Poza tym - film moim zdaniem w porządku. Nie jest to oczywiście tzw. ambitne kino, ale myślę, że nikt się tego po nim nie spodziewał :) Ot, taka przyjemna i lekka, komediowa, uwspółcześniona baśń :D Biorąc pod uwagę rodzaj i kategorię, oceniam film na 7.

ocenił(a) film na 6
majka95k

A ja właśnie daję plus za polskiego lektora. Karaluch wykorzystany przez pasikonika wymiata ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones