PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592905}

Królewna Śnieżka

Mirror Mirror
6,2 69 847
ocen
6,2 10 1 69847
5,5 13
ocen krytyków
Królewna Śnieżka
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka

Te brwi!

ocenił(a) film na 6

Te brwi! Są takie wielkie! Są straszne! O nie, one mnie atakują! Help me!!!

ocenił(a) film na 5
robert163

Bo to wąsy nie brwi.

robert163

Brwi niczym Frida:)
Niestety w filmie tylko je widać-kompletnie odciągają wzrok od "akcji":)Heh

ocenił(a) film na 6
robert163

Szczerze powiem, że one jakoś dodawały uroku. Nie były jakoś sztuczne. Nie wiem, mi pasowały.

blis29

Problem w tym, ze ludzie nie maja na co narzekac to sie czepiaja takich glupot.

ocenił(a) film na 7
Metropholis

sama prawda i to przewaznie same adonisy to pisza

robert163

No po prostu jaka tragedia -.- Czy ty nie masz zbyt wybujałej wyobraźni?

robert163

Co prawda to prawda brwi takie , ze jak zmrozyla oczy to mimo ze jest jasno to ma cien. :-) brwi fakt przesadzone ale mozna powiedziec 'ze dodaja jej uroku.

robert163

Fakt, brwi to pierwsze co rzuca się w oczy, ale prawdę powiedziawszy wolę takie niż jakby miała zrobić sobie kreskę kredką czy mieć jakieś mega cienkie.

ocenił(a) film na 6
robert163

taki temat już JEST.

A poza tym zauważyłem, ze tylko w niektórych scenach są... przestylizowane

ocenił(a) film na 6
shamar

No jest, bo go założyłem rok temu :P

robert163

W brew temu co mówią inni, dodają jej one uroku. Dla was to tylko brwi - dla niej całe życie.

rpd0

I see what you did there...

robert163

Wow. Serio? Tak wyglądają naturalne brwi. Nie wszystkie dziewczyny bawią się w wydłubywanie sobie włosków z łuku brwiowego -.- czas dorosnąć! :D

ocenił(a) film na 6
HungerGamer

Serio? Wyskakujesz do mnie z takim tekstem? Łap żart... dorośnij! :P

ocenił(a) film na 6
robert163

Są piękne, przynajmniej jej pasują, w ogóle ona jest śliczna i pasuje do tego filmu - taka słodka i niewinna ;)
Nie tak jak Kristen Stewart ( czy jakoś tak) bo ona w ogóle do takiej roli nie pasuje ...

ocenił(a) film na 7
Iwoniczanka

prawda buziaczki :*

ocenił(a) film na 7
robert163

Ah, jak oglądałam "Dary Anioła. Miasto Kości", to przeżywałam dokładnie to samo patrząc na jej brwi. Uważam dziewczynę za przepiękną, jednak wciąż nie pojmuję, dlaczego niektórym podoba się taka ilość owłosienia w okolicach łuku brwiowego. Ale "de gustibus non est disputandum". W każdym razie, jestem zdania, że po sowitej regulacji byłaby jedną z najładniejszych aktorek, jakie miałam okazję zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones