PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592905}

Królewna Śnieżka

Mirror Mirror
6,2 69 848
ocen
6,2 10 1 69848
5,5 13
ocen krytyków
Królewna Śnieżka
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka

Zabawny!! :)

ocenił(a) film na 7

Może mnie tu ktoś posądzić o jakieś denne poczucie humoru, ale uśmiałam się oglądając go. No,
może nie do rozpuku, ale nastrój mi poprawił ;))
Z pewnością przyjemniej się to oglądało niż ten gniot z Kirsten Stewart, który wyszedł w podobnym
czasie co Mirror Mirror (tam jedyny pozytyw to Charlize)

ocenił(a) film na 7
kaattiiee

Mnie też rozbawił ten film może mamy podobne poczucie humoru :) hehe

kaattiiee

Podłączam się, film naprawdę jest śmieszny i przyjemnie się go ogląda. Julia Roberts jest świetna, dialogi także. Co do " gniotu z Kirsten Stewart" to miał wydaje mi się, że miał bardzo fajne efekty i oczywiście Charlize była naprawdę dobra. Wygląda na to, że postacie złych królowych są o wiele ciekawsze od reszty obsady w obu filmach:).

ocenił(a) film na 7
kaattiiee

Mam to samo i to samo sądzę o Śnieżce z Kirsten Stewart (lubię ją np za Runaways) ale Śnieżkę położyła kompletnie
A Mirror Mirror zajebisty bajkowy klimat z lekkim niewymuszonym humorem

ocenił(a) film na 8
kaattiiee

Lekki, wesoły, idealny na poprawę humoru, ze szczególnym uwzględnieniem głupawej piosenki przy napisach ;)

kaattiiee

Ja wole Śnieżke i łowce, w tamtym filmie dostrzegam większą głębie, ciekawy wątek miłosny między głównymi bohaterami i niesamowita królowa. Mirror mirror również jest ciekawą pozycją, lekka, przyjemna, przy czym I belive mnie rozwaliło :) do minusów zaliczam grę Śnieżki, ta aktorka jest bardziej irytująca niż Stewart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones