PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592905}

Królewna Śnieżka

Mirror Mirror
6,2 69 847
ocen
6,2 10 1 69847
5,5 13
ocen krytyków
Królewna Śnieżka
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka

końcówka

ocenił(a) film na 7

Całość nawet niezła, Julia R. zagrała świetnie, ale końcowa scena- piosenka śpiewana przez Śnieżkę... co to miało być?

etyda

To takie puszczenie oczka do widza przez reżysera. Reżyser pochodzi z Indii, a końcówka nawiązuje (moim zdaniem bardzo udanie :)) do estetyki Bollywood. A Bollywood albo się kocha albo nienawidzi, więc nie każdemu musi się to podobać ;).

asiakus

Dzięki, to sporo wyjaśnia, bo padłam przy tej piosence, a uwielbiam Bollywood. Tu mi to nie leżało po prostu:/

asiakus

A ja jestem neutralny wyjątek.

etyda

Też uważam, że dobry film, ja się osobiście uśmiałam. A jak zaczęła się ta piosenka pod koniec, to nie wiedziałam, czy dalej oglądam ten sam film, czy coś się komuś pomieszało... Zupełnie nie pasowało to do reszty (mimo że tam też były różne style pomieszane).

ocenił(a) film na 7
mumincool

Dokładnie ta sama reakcja z mojej strony nastąpiła w trakcie oglądania. Jednak po informacji od asiakus o reżyserze można to przełknąć.

mumincool

zgadzam się, pomimo, że piosenka mi się podobała to zupełnie nie pasowała do filmu...

ocenił(a) film na 7
Infeasiblee

No i ten sedes na końcu :)
Ogólnie podzielam Wasze zdanie - film całościowo całkiem dobry, ale finał jest totalnie od czapy i wyraźnie odstaje od reszty.

ocenił(a) film na 7
Angrenbor

Tak, sedes był najlepszy. Wcześniej nie zwracałem uwagi na usytuowanie zamku ale ostatnie ujęcie mnie rozbroiło...
Co do filmu - pozytywnie.;)

ocenił(a) film na 9
etyda

Przecież ta piosenka była najlepsza ze wszystkiego :). Taki mały żarcik z happy endów, które nigdzie nie sa tak kiczowate, jak w Bollywood.

ocenił(a) film na 9
owczarnia

Otóż to!
To wspaniała puenta dla tegoż filmu, zbija mozliwy patos i pozwala uśmiechnąć się w duchu, bo to po prostu zupełnie niebanalne zakończenie, takie jakiego nigdy byśmy się nie spodziewali. Jakże odświeżające, ożywcze.

ocenił(a) film na 7
etyda

Ciekawostka, w wersji DVD scena taneczna pojawia się już po napisie Koniec i w jej trakcie leci lista płac. Jest to więc taki wyraźny żart na tyłówce, jak wszędzie indziej. Zastanawia mnie teraz czy to film został przemontowany przy nowym wydaniu, czy to raczej pierwsza wersja, jaką oglądałem była jakaś trefna :)

ocenił(a) film na 8
etyda

a mi sie wydaje ze wlasnie koncowka najbardziej wymiata !.Rewelacyjna muzyka i swietne klimatyczne zakonczenie ;].Uwielbiam takie zakonczenia w filmach ;].

ocenił(a) film na 6
etyda

"ale końcowa scena- piosenka śpiewana przez Śnieżkę... co to miało być?"

To miała być... TADAM! piosenka śpiewana przez Śnieżkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones