PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=454005}

Króliczek

The House Bunny
5,3 35 602
oceny
5,3 10 1 35602
Króliczek
powrót do forum filmu Króliczek

Mimo wszystko... ;)

ocenił(a) film na 8

Film bardzo lekki i zabawny. Mnie spodobał się bardzo mimo, że komedia nie jest wysokich lotów. Czasem człowiekowi trzeba takiej prościutkiej rozrywki. No i Anna Faris, którą kocham za jej role. Kobitka jest wprost nieziemska, rozbawia mnie do łez ;D

ocenił(a) film na 4
logan409

jak dla mnie najlepsza była tu Emma Stone
całość mniej mi sie podobała

ocenił(a) film na 8
Anda00

Emma Stone wyrabia sobie dobrą markę w filmach średniej jakości. To trzeba przyznać.

ocenił(a) film na 8
Anda00

Uwielbiam komedie. A każdy film z Emmą Stone jest super! Świetna komedia :)

ocenił(a) film na 10
logan409

Przyznaje ci racje , czasem trzeba takiej komedii ;))

KunegunDaax3

Rozwalil mnie ten film. Nie wiem czemu, ale kocham takie glupie komedie. Sama sie tak na codzien zachowuje, to pewnie dlatego. Ludzie mnie porownuja do Ace Ventury, ktorego kocham nad zycie (wraz z Jackiem Sparrowem) ;]

ocenił(a) film na 10
AjEmKoli

Tak samo jak ty Koooooocham Jacka Sparrowa, no i uwielbiam Ace Venture ;PP Pozdrawiam ;pp

ocenił(a) film na 6
logan409

Dokładnie. Sama siebie zaskoczyłam, że tak mi się podobał ten film :D Naprawdę zabawny. No i ja jeszcze cenię Emmę Stone. Świetna jest. Jeżeli idzie o lekkie filmy - to jeden z moich faworytów. :)

ocenił(a) film na 6
logan409

Zgadzam się :)
Dość przyjemna w oglądaniu komedia o takiej typowej głupiutkiej blondynce ;)

logan409

Całkiem sympatyczna historyjka :)

ocenił(a) film na 8
logan409

Też uwielbiam Faris za jej role, świetnie się do nich nadaje :D najbardziej podobała mi się komedia z nią w roli głównej - "Ciastko z niespodzianką" :) ta była troche gorszej jakości ale też się pośmiałam, najfajniejsze (wg mnie) momenty były jak Faris zapamiętywała imiona hahahaha! :D ja takim głosem w dzieciństwie kumpele straszyłam ;p

ocenił(a) film na 6
logan409

Trzeba do tego filmu podejść z dystansem. Wiadomo wielu osobom (w tym i mnie) nie podobało się to, że film jakby wmawiał dziewczynom "bądź pustą puszczalską, idiotką i plastikiem to cię chłopak zechce. Pomijam fakt, że faceci z tego filmu mieli rozumowanie gimnazjalistów a nie dorosłych facetów, ale to kino amerykańskie więc nie powinno to nikogo dziwić. Anna Faris jest dobrą aktorką komediową, fajnie było zobaczyć nowe twarze w filmach no i przede wszystkim jak na taką głupawą komedyjkę była świetna muzyka, zgrałam cały soundtrack do filmu. Pomysł na film też całkiem fajny. Myślę, że spokojnie można sobie obejrzeć i się pośmiać. Jeśli będzie się miało do tego dystans to film bardzo przyjemny.

ocenił(a) film na 4
logan409

dla mnie jedynym plusem była Emma Stone, ale ,lepiej niech nie gra w takich filmach

ocenił(a) film na 7
logan409

Dobra, przyjemna komedia. Prosta i przewidywalna ale miło się ogląda. Można trochę inny opis, bo obecny daje zupełnie mylą wizję głównej bohaterki.
Daje 7/10 - przyjemny film na wieczór, niezły dobór piosenek w trakcie filmu i przyjemna muzyka (szczególnie w czasie napisów)

logan409

Komedia śmieszna, a Anna Faris dobrze zagrała słodką idiotkę z dobrym sercem :) te jej miny, jakby spadła z księżyca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones