PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113408}

Królik Bugs: Rycerski rycerz Bugs

The Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie
7,4 1 083
oceny
7,4 10 1 1083
Królik Bugs: Rycerski rycerz Bugs
powrót do forum filmu Królik Bugs: Rycerski rycerz Bugs

Jak w temacie - Czy posiada ktoś ten film z lektorem? - może być TVRip, VHSRip, bądź nawet VHS (byle lektor i względnie 'czysta' ścieżka audio). Jestem gotów zapłacić za kopię.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrowienia.

TonyMontana

Niestety nie posiadam, ale pamiętam wersje czytane przez lektora. Najlepsze i najbardziej udane wydania w Polsce! Dubbing polski jest beznadziejny. Pozdrawiam fanów królika i ekipy :)

ocenił(a) film na 10
delysis

U mnie na chomik...j bosman24 zrobiłem custom jakość bdrip lektor Andrzej Matul

TonyMontana

posiadam - właśnie obejrzałam i weszłam żeby po tylu latach dać serduszko, mam zgrane z VHS na CD, żeby nie zginęło ;)

bubaszwaba

A jest szansa, żeby się Pani podzieliła tą wersją z lektorem?

slavek_2

nie wiem jak się skontaktować przez filmweba, ale mam większość Looney Tunes dystrybuowane przez ITI Home (czyli wersja z lektorem Andrzejem Matulem)

bubaszwaba

Masz je na kasetach VHS czy zgrane do formatu cyfrowego? Jeśli kasety, to oryginalne czy przegrywane? Interesują mnie te pełnometrażowe filmy - 3 z Królikiem Bugsem i 2 z Kaczorem Duffy (z czego "Fantastyczną wyspę" już mam). Te właśnie masz?

slavek_2

mam przegrane na DVD - z filmów mam "Rycerski rycerz Bugs" i "Daffy - Pogromcy Strachów" czy jakoś tak i zbiór kreskówek podzielonych na poszczególnych bohaterów - Królik Bugs, Sylwester i Tweety, Porky, Elmer Fudd, Kojot i Struś Pędziwiatr

bubaszwaba

Właśnie się zorientowałem, że te dwa filmy przesłałaś mi w sierpniu zeszłego roku :) To Ty byłaś chyba?

slavek_2

może być :)

ocenił(a) film na 7
bubaszwaba

Poszukuje tego filmu od dawna, bylaby możliwość aby wgrać na jakis google drive albo cos takiego ? wszystkie wersje sa z dubbingiem ale tego sie nie da ogladac. Proszę o kontakt.

zombek_3

nie wiem jak napisać, ale mam wszystko dystrybuowane przez ITI Home (czyli lektor Andrzej Matul)

zombek_3

jak coś to moge podać email

ocenił(a) film na 7
bubaszwaba

Bardzo proszę, wyslalem zapro na filmwebie, zeby sie zgadać, non stop poszukuje tej wersji i nigdzie nie moge jej kupić, ani ściągnąć, miałem kiedys nagrane ale przepadło, obecnie są dostępne tylko z dubbingiem ale to woła o pomste do nieba.

zombek_3

nie wiem jak możemy się skontaktować, bo pomimo dodania do znajomych żadnej takiej opcji nie widzę :( proszę o podanie email, bo chyba nie da się inaczej

ocenił(a) film na 7
bubaszwaba

damian.dabrowski@hotmail.com

ocenił(a) film na 10
zombek_3

U mnie na chomik...j bosman24 zrobiłem custom jakość bdrip lektor Andrzej Matul

TonyMontana

Za kilka dni będzie na Puls 2:
https://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3lik+Bugs%3A+Rycerski+rycerz+Bugs-1981-113408 /tv

ocenił(a) film na 10
TonyMontana

U mnie na chomik...j bosman24 zrobiłem custom jakość bdrip lektor Andrzej Matul

ocenił(a) film na 7
bosman1988

w jakim folderze ?

ocenił(a) film na 10
zombek_3

https://cho..mikuj.pl/bosman24/Zwariowane+melodie+wytrych+(123)/Zwariwane+Melodi e+Rok+1960+-+1969++BDRip+(Lektor+*2c+Lektor+VHS+*2c+dubbing),5

ocenił(a) film na 10
TonyMontana

https://cho..mikuj.pl/bosman24/Zwariowane+melodie+wytrych+(123)/Zwariwane+Melodi e+Rok+1960+-+1969++BDRip+(Lektor+*2c+Lektor+VHS+*2c+dubbing),5

ocenił(a) film na 10
bosman1988

bez kropek między cho i 5 strona hasło 123 miłego seansu panowie nie musicie dziękować to dla was ten Custom Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones