PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 005
ocen
7,5 10 1 267005
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Ten film dobrze pokazuje czym jest depresja, Elsa odcina się od świata, uważa że wszystkim
szkodzi, potrafi czynić tylko zło, unika kontaktu z ludźmi, odgradza w swoim lodowym pałacu, nie
wiedząc jak bardzo jej bliskim na niej zależy. Prawdziwa miłość tak naprawdę ratuje nie Anne, ale
ją, wtedy zaczyna kontrolować swoją moc, by nie szkodzić, odkrywa że potrafi kochać

ocenił(a) film na 5
JohnG_filmweb

Ciekawe spostrzeżenie, animacja wystawia ładną laurkę rodzicom Elsy. Chociaż obwinianie się o to, że jest się lepszym od innych jest dla mnie co najmniej niezrozumiałe. Co do końcówki to jak najbardziej się zgadzam.

ocenił(a) film na 9
G00N3R

,,Chociaż obwinianie się o to, że jest się lepszym od innych ,,

jak to lepszym ?

ocenił(a) film na 5
kabaretyk

Moc/talent Elsy czynił ją najpotężniejsza istotą w całej krainie, trolli nie liczę bo to hipisi i brudasy. A postępowanie rodziców można jasno rozumieć jako hamowanie potencjału własnego dziecka.

ocenił(a) film na 8
G00N3R

Ona nie czuła się lepsza, ale sądziła że jest zagrożeniem dla świata, a rodzice musieli ją "hamować" z powodu tego wypadku z siostrą

ocenił(a) film na 5
JohnG_filmweb

No nie czuła się, bo rodzice wpędzili ją w obwinianie się o tamten incydent, ale to nie zmienia faktu, że była najbardziej utalentowaną osobą w krainie, co jej rodziciele na pewno musieli zauważyć.

G00N3R

Pewnie też jeżdżą na Woodstock :v

ocenił(a) film na 9
FrozenFanPL

where ? xd

ocenił(a) film na 5
FrozenFanPL

Zważywszy na wykonaną przez nich piosenkę jakieś festyny wiejskie bardziej są na miejscu. ;)

G00N3R

Yup, ale jeśli chodzi o podany przez ciebie styl bycia to pasuję też Woodstock :D

ocenił(a) film na 5
FrozenFanPL

Sugerujesz się stereotypami czy wiesz z autopsji? ;)

G00N3R

Ani tym ani tym - po prostu żartuję. W sumie to trochę na podstawie sterotypu :X Słabo z mojej strony.

ocenił(a) film na 5
FrozenFanPL

Spoko, mam znajomych co jeżdżą i mówią, że takiego burdelu wcale nie ma. Ale jak chcesz się naćpać to nie ma problemu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones