PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 947
ocen
7,5 10 1 266947
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Od kiedy zaczyna się koronacja Elsy na ekranie wśród gości pojawia się gruba baba, której później jest tysiące, nawet w jednej scenie. Szczególnie widać to na weselu - zamieściłem to na poniższym screenie, zaznaczone czerwoną linią - naliczyłem 9 takich samych postaci. Nie wiem jak Was, ale trochę mnie to raziło, jakby twórcy poszli na łatwiznę i zwyczajnie zrobili kopiuj-wklej jednego schematu.

http://i.imgur.com/UXzIsez.jpg

ocenił(a) film na 9
Pauleta

gruba baba - jak ładnie powiedziane xD haha

pierwszy raz to zobaczyłem i w sumie to trochę mnie to zraziło , bo przez to film staje się taki jakby mniej realistyczny (pomijając lodową moc itd.) twórcy faktycznie mogli by sie tu bardziej postarać ,ale cóż , wolę o tym zapomnieć i przymknąć na to oko ;).

ocenił(a) film na 5
Pauleta

Wstrętne grube baby! Też umknęło to mojej uwadze. Btw, dobry blog szefie.

Pauleta

Tak, też to zauważyłam i trochę mnie to zraziło, ale przymykam na to oko, jak powiedział kabaretyk ;)

ocenił(a) film na 9
Pauleta

Dosyć łatwo to zauważyć, widać że nie mieli pomysłu na nowe twarze.

ocenił(a) film na 9
fandisneya

A po co mieliby tracić czas na dorabianie nowych modeli, skoro można grubymi babami to upchać? xD

użytkownik usunięty
Kinderka567

hahhaa. a to dobre!! xD

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Jak się przyjrzycie, to zauważycie, że nie tylko "gruba baba" jest powielona ;)

ocenił(a) film na 7
lovepeacefreedom

Potwierdzam, sprawdzałam

lovepeacefreedom

Tak w sumie to ja zauważyłam trzy modele kobiece i trzy męskie, nie wiem jak wy.

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Ja zobaczyłam dwie kobiety w zielonych sukniach, podobne do bohaterki ,,księżniczki i żaby".

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Jest też mnóstwo panów o wielkich nosach. Chyba z 5

Pauleta

Może myśleli, że nikt albo prawie nikt tego nie zauważy i tyle :P W sumie czym się dziwić - mieli i tak sporo pracy nad tym filmem po co więc wymyślać inne wcielenia ,, grubej baby"? I tak praktycznie nikt by tego nie docenił, więc po co się trudzić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones