PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861540}

Kraj

5,9 8 727
ocen
5,9 10 1 8727
4,2 9
ocen krytyków
Kraj
powrót do forum filmu Kraj

Do bólu przerysowany

ocenił(a) film na 3

Zlepek tak absurdalnych sytuacji, że ciężko się to oglądało. Zero jakiejkolwiek logiki jest w tym filmie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Bokciu

Nie wiem co tam sobie wkładasz na co dzień do dupy, ale jak masz problem z tym, że ktoś wyraża opinię na forum to wyłącz internet i się zapisz na terapię.

ocenił(a) film na 8
carll87

Ja mam w dupie jedynie kał, który z natury jest plastyczny, zatem sztywność mi nie grozi :)

ocenił(a) film na 3
Bokciu

Jakbyś nie miał kija w dupie to byś się nie spiął o jakiś komentarz na Filmwebie, proste, więc co ty mi tu za morały prawisz :]

carll87

Zgadzam się :] Przeczytawszy zdania pochlebców (być może wynajętych) piszących o "polskich Dzikich historia" już wiedziałem, że nic specjalnego mnie nie czeka, w końcu dobry film broni się sam - nie musi być nazywany "polskim Kac Vegas", polskim "Love Actually" itd.

No i nie zmogłem tego badziewia do końca. Nie mam nic przeciwko wulgaryzmom, pod warunkiem, że ktoś umie je używać, a nie maskuje ewidentny brak pomysłów na dowcip kloaczną breją. Patryk Vega by się powstydził. Fani patostreamów będą zadowoleni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones