PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527534}

Kret

6,5 27 594
oceny
6,5 10 1 27594
6,5 17
ocen krytyków
Kret
powrót do forum filmu Kret

??????

ocenił(a) film na 6

kto ten plakat wymyslil?! rzeczywiscie szyc w garniaku tam non stop biega.. mamy tylu
genialnych grafikow a filmy sie promuje takim szitem. jeszcze bialego tla brakuje..

Sowokles

Wszystko po to by choć trochę zmylić widza i przekonać do obejrzenia tego filmu, ja np zostałem oszukany, ponieważ jako gatunek na filmwebie podane jest thriller. A to przecież jest rasowy dramat, pokazujący szarą polską rzeczywistość w najgorszym wydaniu - gówniana praca, zastanawianie się nad wyjazdem za granicę, stara kamienica. Nie mówię, że film był zły, można obejrzeć, ale po co ta ściema? Rozumiem, że więcej ludzi poszło do kina. Ale, że widz w kinie czuje się oszukany to twórców już nie obchodzi. Dlaczego w Polsce robi się tylko dramaty z ogromną tragedią ludzką jako motyw przewodni, dlaczego??

ocenił(a) film na 4
ragefan

Zasługa wbijania do głowy od podstawówki haseł w rodzaju "Polska Chrystusem narodów". A sam plakat to bezczelna marketingowa zagrywka. W pewnym sensie to jest wyłudzenie.

ocenił(a) film na 8
ragefan

Bo niestety tylko dramaty robimy dobre w ostatnich latach. Kret to niezły film - jeden z lepszych polskich obrazów ostatnich lat. Co do tragedii ludzkiej, gdyby nie czasy PRL to nie byłoby takich tragedii i takich filmów.

ragefan

Dokładnie!
A robią takie dramaty bo to się dobrze sprzedaje? Nie mam pojęcia, ale czas na coś nowego...

Sowokles

Znam autora plakatu. Drodzy moi, nie wiem czy wiecie ale grafik często ma najmniej do powiedzenia. To co jest wybierane na plakat promujący film nie zawsze musi być najlepszą możliwą propozycją. Grafik robi kilka wersji a i tak często wybierają potem najgorszy. Ale niestety decydenci gustu mieć nie muszą :p

rakija

Sam reżyser (słyszałem) uważa, że plakat to pomyłka na którą nie miał wpływu. Marketingowcy decydowali.

racibo

i do tego brakuje mu pół nogi!

ocenił(a) film na 7
Sowokles

istnieje również wersja Mieczysława Wasilewskiego http://tuwy.pl/media/2/6/0/8/4/26084/20384.jpg

candy60606

O niebo lepszy. Cekawszy, zastanawiajacy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones