PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527534}

Kret

6,5 27 604
oceny
6,5 10 1 27604
6,5 17
ocen krytyków
Kret
powrót do forum filmu Kret

Choc temat troche przewalkowany, to wnosi troche odmienne spojrzenie na temat bylych wspopracownikow SB. Z perspektywy najblizszej rodziny. Ciekawe zdjecia i bardzo dobra gra aktorska postaci glownych bohaterow. Calkiem dobry film, choc bez rewelacji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
toXyk

Widziałem go na festiwalu w Gdyni. Proponuję lekcję kultury, bo widzę, że z domu nic dobrego nie wyniosłeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
toXyk

tak, tak, tłumacz sobie jak chcesz.... Proponuję postudiować program tegorocznego festiwalu w Gdyni

jerzybbb

czytałem czytałem, no chyba że tatuś był w jury badz woźnym na festiwalu to moze miales okazje, inaczej nie sciemniaj chlopcze:)

toXyk

Jakbyś czytał uważnie, to byś doczytał, że każdy widz ma możliwość kupienia biletu na pokazy ogólnodostępne. Na wszystkie filmy pokazywane na festiwalu. Takie pokazy odbywają się cały festiwalowy tydzień w gdyńskim Multikinie.

jerzybbb

wciskasz kit chlopaku, kazdy widz to bedzie mial mozliwosc ale w dniu oficjalnej premiery:)

toXyk

czyli jednak nie umiesz czytać... współczuję.

jerzybbb

troche nie logicznie piszesz chlopcze:) skoro czytam twoje ściemnienia to znaczy ze daje rade:)

toXyk

Nie miałem na myśli sklejanie literek. To umiesz. Ale z logicznym rozumieniem tekstu u Ciebie gorzej. Skoro piszesz, że czytałeś o festiwalu, to albo nie czytałeś, albo nie zrozumiałeś tekstu, że każdy ma prawo kupić bilet na filmy wyświetlane na festiwalu.

jerzybbb

ok ok, tez znam realia festiwalowe gdyż swego czasu mialem namiot najlblizej kas w kazimierzu dolnym i wiem jak trzeba sie namęczyć by taki bilet wyłuskać:)

toXyk

No, owszem, trzeba było rano wstać, aby być na otwarciu kas. Ale dało się.

jerzybbb

to w takim razie gdzie mieściły sie kasy festiwalu w kazimierzu?:)

toXyk

Czy Ty umiesz czytać? Nie piszę o festiwalu w Kazimierzu, tylko o festiwalu w Gdyni.

jerzybbb

to po co piszesz no owszem trzeba było rano wstac aby byc na otwarciu kas:)?? sciemniasz chlopaku jak potluczony:)

toXyk

Współczuję Ci, naprawdę... Twój poziom zrozumienia tekstu pisanego... zero

jerzybbb

widze ze swoje klamstwa i bajery próbujesz zakamuflować wciskaniem mi szajsu o nierozumieniu textu pisanego:)

toXyk

tak, tak, oczywiście. :) Współczuję...

jerzybbb

no tak tak , a hasła współczuje są dowodem bezradnosci i ukrytego wstydu:) tak piszą przewaznie małoleckie cwaniaki internetowe:)

toXyk

a skoro jest w tobie tyle wspolczucia to do czerwonego krzyza sie zapisz :)

toXyk

już to zrobiłem :)

jerzybbb

tak samo jak byłeś na 'Krecie' :)

toXyk

dokładnie, tak samo. :)

jerzybbb

nie karm trolla...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
toXyk

ciekawa dyskusja

ocenił(a) film na 6
Brus

bardzo ładna, aż mam ochotę iść na ten film...

ocenił(a) film na 7
toXyk

dla wszystkich niedowiarków: http://www.fpff.pl/program/filmy/film/1224,kret.html (na dole strony data seansu)

aniaania

NIEDOWIARY :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones