PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527534}

Kret

6,5 27 604
oceny
6,5 10 1 27604
6,5 17
ocen krytyków
Kret
powrót do forum filmu Kret

Zabrakło czegoś porywajacego dlatego film wydaje się taki ciężki i przytłaczający. Choć były dużo gorsze chłamy w historii polskiej kinematografii

ocenił(a) film na 6
tala1987

Zgadzam się z Tobą - czegoś tu zabrakło. Po tak idącej fabule zmierzającej stopniowo do punktu kulminacyjnego oczekiwałam jednak bardziej porywającego zakończenia. Film dobry, ale nie rzucający na kolana. Marian Dziędziel mnie nie porwał - miał dużo lepsze role. Dziwi mnie ta nagroda i to akurat tylko dla niego.

merkantylism

Też się zgadzam, że czegoś zabrakło.
Nie wiedziałam, że to thriller i po obejrzeniu oceniłabym raczej jako dramat. Jak na thriller to był zdecydowanie zbyt monotonny, za mało w nim było akcji, dreszczyku i trzymania w napięciu. Z początku nieco się nudziłam, choć przyznaję, że nie był to wymuszony seans, bo film zagrany fantastycznie. Nie wiedziałam o czym jest, więc się na nic specjalnie nie nastawiałam i koniec pozytywnie mnie zaskoczył.
Film skłania do myślenia. Podoba mi się w jaki sposób ujął trudną, a jednak bardzo mocną relację ojca z synem. Bardzo dobry, choć nie mogę powiedzieć, że w pełni mnie porwał.

ocenił(a) film na 6
tala1987

Również tak czuję jak reszta, że tam czegoś brakuje. Zwłaszcza w końcówce. Jakiejś puenty czy innego zakończenia...
Ogólnie dobry film, choć szkoda, że nie lepszy. Ale jak na polskie kino ostatnich lat to można spokojnie polecić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones