PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527534}

Kret

6,5 27 603
oceny
6,5 10 1 27603
6,5 17
ocen krytyków
Kret
powrót do forum filmu Kret

Film podobał mi się, ale bardzo mnie zaskoczył. A to dlatego, że widząc reklamy w TV i plakaty myślałem, że wybieram się na thriller a obejrzałem dramat. Gdybym szedł na komedię a puściliby dobry horror, to powiedziałbym: Dobry film, ale kupiłem bilet na inną rozrywkę. Poczułem się trochę oszukany.

traszka111

ja też nie wiedziałem co to za film jak wpadł mi w ręce nawet nie sprawdziłem (mój błąd), myśląc że to w końcu jakiś dobry kryminał czy thriller jak piszesz a tu kolejny badziew o sbekach i solidarności ja p.i.e.r.d.o.l.e ile można o tym szajsie słuchać i oglądać janek wiśniewski mi już wystarcza...byłem bardzo niepocieszony po obejrzeniu a i film pomijając temat był z.j.e.b.a.n.y i nudny.

ocenił(a) film na 6
800dpi

nudny to on nie był... Fikcja tylko. Przesłanie miał proste jak konstrukcja cepa: UBecja ratuje "autorytety". Pytasz ile można? A ile do tej pory o tym było???? To drugi film dopiero o tej tematyce, ten co prawda wypada jak kręcony przez SBeka, ale polecam "Uwikłani". Tam pokazana jest cała machineria jaka rządzi Peerelem Bis obecnie.

ocenił(a) film na 8
traszka111

faktycznie plakat może sugerować bardziej dynamiczny obraz (bez wnikania w podział na gatunki); Szyc owszem biega (trochę) ale ani razu nie widać go w garniturze:) odbieram to jako typową zagrywkę promocyjną, jednak film broni się sam i nie żałuję, że go obejrzałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones