PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527534}

Kret

6,5 27 604
oceny
6,5 10 1 27604
6,5 17
ocen krytyków
Kret
powrót do forum filmu Kret

Dlaczego Szyc?

ocenił(a) film na 6

Wszystko w filmie jest ok. Poza główną rolą. Szyc nadaje się do niezbyt ambitnych komedii.
To dobrze mu wychodzi. Ale tak poza tym? Nie wiem, czemu jest tak rozchwytywany i
popularny.

użytkownik usunięty
kinomanpl

Nie zgodzę się z Tobą. To, że Borys Szyc gra u w komediach nie oznacza, że jedynie do nich się nadaje. Moim zdaniem świetnie zagrał w "Oficerze", ale były też inne filmy, jak "Enen" czy "Wojna polsko-ruska". Osobiście zapadła mi w pamięć także jego mała rola w "Pręgach". Dobre filmy ze świetną rolą Szyca!

ocenił(a) film na 9
kinomanpl

Może to po prostu dobry aktor? Wziąłeś to pod uwagę?

ocenił(a) film na 6
Eagle_

Oczywiście są różne gusta, ale ja w nim dobrego aktora nie widzę. Wszędzie gra podobnie. Prawie tak samo. Dziędziel i Pszoniak świetnie zagrali swoje role, ale Szyc moim zdaniem nie dorastał im do pięt.

ocenił(a) film na 4
kinomanpl

Mnie się akurat rola Szyca podobała. W ogóle to niezły aktor i nie powiedziałbym, że w tym filmie gra prawie tak samo, jak w "Wojnie...", "Enenie" czy "Symetrii". Może faktycznie na tle Dziędziela i Pszoniaka trudno zabłysnąć :) Co do Pszoniaka zresztą, to zagrał przeciętnie jak na swoje ogromne możliwości. Pewnie dlatego, że rolę miał kiepsko napisaną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones