PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527534}

Kret

6,5 27 604
oceny
6,5 10 1 27604
6,5 17
ocen krytyków
Kret
powrót do forum filmu Kret

Szyc BEZNADZIEJNY {INFANTYLNY}Marian Dziedziel jest zawsze GENIALNY to dobry aktor jest i tyle!Co to za teksty kto to pisał?Papieroski kawka cherbatka wodeczka kieliszeczki siusiu.OMG wszystko tak zdrobniale ze az się rzygać chce dorośli ludzie tak nie mówią ,no może trafi się jeden a w tym filmie wszyscy MASAKRA!Poza tym sie wlecze i dlatego LEŻY I KWICZY!

ocenił(a) film na 7
lupus198116

oj, nie zgadzam się KOMPLETNIE. aktorzy Szyc-Dziędziel-Pszoniak spisali się kapitalnie. film jesli chodzi o formę bardzo realistyczny, swietne naturalne dialogi. nie zdrabnia się? zleży gdzie i kto z kim. wulgaryzmy i zdrobnienia są w języku potocznym codziennością. jak Ci się to nie podoba to ok, ale to nie znaczy, że tak się nie mówi. ja przynajmniej nie zwróciłam uwagi, żeby to było sztuczne. wręcz przeciwnie - pasowalo do granego przez Szyca bohatera, podkreślało relacje jakie wiazały go z bliskimi. dla mnie film świetnie zagrany, dobrze wyrezyserowany. jedyne czego mi zabrakło to bardziej wniklwego podejścia do tematu ubecy-IPN-PRL. ale to chyba nie miała być wiwisekcja tamtego systemu, tylko takie bardziej ludzkie spojrzenie na tamte czasy.

ocenił(a) film na 8
lupus198116

lupus198116 a czego Ty sie spodziewales tekstow Szekspira? w jakim Ty kraju zyjesz ? teksty pisalo zycie, wez sie zastanow ...

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Dobry film sprawia, że jestem w dobrym nastroju i w takim nastroju, zalogowałem się żeby ocenić film, po czym to przeczytałem i mój dobry nastrój przepadł... i weź tu teraz człowieku zaśnij.

ocenił(a) film na 7
lupus198116

może jesteś po prostu za młody, lub zbyt malo poinformowany?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones