PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527534}

Kret

6,5 27 607
ocen
6,5 10 1 27607
6,5 17
ocen krytyków
Kret
powrót do forum filmu Kret

Plakat

ocenił(a) film na 7

Taki detal z mojej strony- na plakacie widzimy Szyca w pięknie skrojonym, modnym garniaku w pozie wskazującej dynamiczny bieg. James Bond normalnie. Dopiero co obejrzałem film i o ile nie przysnąłem to nie przypominam sobie żeby główny bohater choć raz miał na sobie garnitur i choć raz gdzieś biegł. Dziwne. Przywykłem, że na plakacie są jakieś stop-klatki wzięte z filmu.
Tutaj plakat w połączeniu z tytułem może sugerować, że to będzie thriller szpiegowski, a tak przecież nie jest. Co, zwykłe "robotnicze" ciuchy nie są trendy?

Wiem, czepiam się.

ocenił(a) film na 6
Captain_America

Nie czepiasz się, święta prawda. Okładka ma się nijak do filmu i robi mu krzywdę.

ocenił(a) film na 4
Captain_America

przyznam się szczerze, że nie zagłębiałem się w opis fabuły przed projekcją. Widząc plakat i kategorię Thriller , zacierałem rączki właśnie na właśnie film szpiegowski. cóż za nieprzyzwoity i lodowaty kubeł wody na gorącą głowę. abstrahując od tego bardzo nie przypadł mi do gustu.

ocenił(a) film na 3
Captain_America

Biegł, biegł - jak gonił samochód SB-eka, ale nadal miał "robotnicze" ciuchy ;)

ocenił(a) film na 7
Captain_America


ja właśnie też oglądałam film, i plakat nijak ma się do treści, ktoś tu coś zawalił z tym plakatem .
Jak bym chciała iść do kina i zobaczyła Szyca ubranego w bluzę a nie w garniak na plakacie by bym nawet wolała i nie sztuczne kreowanie , a film dobry i realizm.

Captain_America

To tak samo jak z rogalikiem 7Days. Na opakowaniu i w reklamie puszysty i z dużą ilością nadzienia czekoladowego - a w rzeczywistości w środku rozmiękczony kluchowaty gnieciuch z nutellowym kozim bobkiem w środku.

markiewa

Dokładnie. Nie czytałem opisu przed obejrzeniem tego filmu i byłem nastawiony na thriller szpiegowski z tytułowym Kretem czyli jakimś tajniakiem. Ale film warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
Captain_America

Piszesz, ' wiem, czepiam się', czym jakby bagatelizujesz swoje słowa. A czy nie masz poczucia, że był to celowy i chamski zabieg wyłudzania pieniędzy (o ile film widziałeś w kinie) ? Jestem bliski sformułowania postulatu, by każdy film reklamowany z użyciem takich tricków bojkotować, gdy tylko zostaną wykryte.

Captain_America

Ten plakat to jedna z najbardziej bezczelnych zagrywek marketingowców. Nie przypominam sobie w ostatnim czasie, by jakiś inny plakat w tak perfidny sposób wprowadzał w błąd. Czy żeby zachęcić ludzi do przyjścia na polski film, trzeba się już posiłkować chwytami poniżej pasa? Gdyby nie to, że w internecie udało mi się przeczytać recenzję i wiedziałem, że chodzi tu o temat esbeckich teczek, to byłbym święcie przekonany, że film dotyka tematyki szpiegowskiej w bondowskim stylu (uciekający Szyc w garniturze - takiej sceny nie ma nawet w filmie!). Porażka na całej linii, po raz kolejny człowiek się utwierdza w przekonaniu, że na plakaty należy patrzeć z przymrużeniem oka.
A co do samego filmu - całkiem przyzwoity biorąc pod uwagę zalewę chłamu w polskim kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones