PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527534}

Kret

6,5 27 603
oceny
6,5 10 1 27603
6,5 17
ocen krytyków
Kret
powrót do forum filmu Kret

Serdecznie dość mam tematu komuny,czerwonych, lewaków i tak dalej bo dla mnie na dzień dzisiejszy tamte czasy nie mają żadnego znaczenia a kiedy komuna runęła lat miałem 9 i totalnie mnie to nie dotknęło.. obejrzałem Kreta wczoraj i mimo, że temat przeze mnie nie lubiany jakoś się wciągnąłem. Patrzenie na Szyca, który nawet "milczenie" gra epicko to naprawdę przyjemność podobnie jak Dziędziel, panowie spisali się świetnie, wierzyłem we wszystko jednemu i drugiemu. Na całe szczęście film pozbawiony jest tych patetycznych gadek i pokazywania biedy na każdym kroku jak to polscy twórcy filmów mają w zwyczaju. Ale jest jeden ogromny minus.. zabrakło dynamiki, film strasznie się dłuży, akcji jako takiej jest łącznie może 3 minuty.. Można to było zrobić inaczej, ale cała fabuła, jak na polskie kino do zjedzenia :)

ocenił(a) film na 9
park3r

Każdy ma prawo lubić to co chce, ale przykro to słyszeć gdy ktoś mówi, że historia nie ma dziś znaczenia. I wbrew pozorom tamte czasy tak samo "dotykają" Ciebie, park3r jak ludzi, którzy w tamtych latach żyli, bo gdyby nie to co się wydarzyło to być może nigdy nie mógłbyś napisać takiego komentarza na tej stronie, bo internet byłby ocenzurowany jak dziś w Chinach. Pojadę teraz banałem ale kto nie zna przeszłości temu łatwo zgubić się w przyszłości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones