PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335575}

Krew: Ostatni wampir

Blood: The Last Vampire
5,3 3 426
ocen
5,3 10 1 3426
Krew: Ostatni wampir
powrót do forum filmu Krew: Ostatni wampir

wiadomo że rewelacja to to nie jest i każdy widzi na pierwszy rzut oka że dialogi jakieś drętwe i sztucznie wypadają, storyline też mimo wszystko niezbyt oryginalny a do anime pewnie mu brakuje (nie wiem nie oglądałem) ...ALE za to: "przepełniony efektami specjalnymi, niesamowitą plastyką obrazu i przepięknymi zdjęciami" - tak to prawda! (może efekty nawet niekiedy przesadzone, zwłaszcza krew) a jak już jestem przy krwi to posoka leje się litrami co mnie bardzo zadowoliło... tak więc warto obejrzeć przynajmniej dla samej niesamowitej i ciekawej choreografii walk i ogólnie od strony wizualnej jest niczego sobie.

Nu_RaKu

Z tą krwią, to trochę przesadzili. Ale może dlatego, że to była krew demonów, więc inaczej wygląda niż ludzka, nie wiem, nigdy nie zabijałem demona. Aczkolwiek film jest niezły, i nie zgadzam się z opiniami ludzi, którzy odradzają jego oglądanie. Każdy film na to zasługuje, a to że jakiemuś dzieciakowi się nie podobał, to najwyżej może napisać swoje zdanie. Nikt nie ma prawa mówić, (nie oglądajcie).
Ja mówię: Oglądajcie wszyscy, bo jednemu się spodoba, a drugiemu nie. Wtedy się wypowiadajcie.

Burmistrz

Anime o wiele lepiej i szczerze mówiąc jest jeszcze bardziej krwawe. Polecam choć trochę długie (jakieś 50 odc). Co do tego to wyszło jak z większością ekranizacji tego typu produkcji czyli średnio. Ciężko jest przetworzyć japońskie shouneny na filmy dlatego, że twórcy animowanych seriali mogą rysować co im się żywnie podoba, a producentów filmowych nie stać czasami na taką liczbę efektów.

Masterofcinema

Podobnie jest z ekranizacjami powieści, czy komiksów. Wyobraźnia twórców nie zna granic, jednak budżet jak najbardziej. Chociaż zdarza się tak, że budżet filmu ogromny a mimo tego wychodzi czasami kiepsko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones