PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635545}

Krew

Blood
6,3 1 733
oceny
6,3 10 1 1733
Krew
powrót do forum filmu Krew

świetny

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry klimat brytyjskiego kina.
Pouczająca historia o tym że rozwiązanie zagadki bywa trudniejsze , lub prostsze niż nam się wydaje. Czasem wystarczy tylko i aż słuchać.O tym że uniknięcie konsekwencji nie jest możliwe bez względu na to czy uda nam się wywinąć.
Film trzyma w napięciu od pierwszej minuty. Nie ma tu z gruntu złych, jednak jest zło, dlatego ciężko jest komuś jednoznacznie kibicować.
Myślę że obok słowa thriller możemy postawić dramat i umiejętne połączenie tu tych gatunków stanowi o wartości filmu.
Polecam.

ocenił(a) film na 7
Pitti_2

Zgadzam się z opinią , nie będę się rozpisywał na temat filmu , ale zachęcam do obejrzenia , warto .

ocenił(a) film na 8
jjarek_filmweb

Również zachęcam do obejrzenia, dodam jedynie, że bardzo dobra obsada.

Aleksia

Obsada + niesamowicie dobre zdjęcia.

ocenił(a) film na 7
Pitti_2

Uwielbiam tego typu kino.
Naprawdę warty polecenia film. Nie wiem skąd taka niska popularność i słaba ocena ale o gustach się nie dyskutuje.
8/10 ode mnie

ocenił(a) film na 7
_Sankt_

Byc moze dlatego, ze film jest opisany jako Thriller, ale jednak za male napiecie na Thriller. Raczej bym powiedziala, ze to dramat o upadku czlowieka. W sumie troche taka Bezsennosc, tylko zamiast nieustajacego dnia jest ojciec-komendant, minis napiecie.

ocenił(a) film na 7
Rlyeh

Zgadzam się, film ma więcej ze "Zbrodni i kary" niż thrillera rasowego, napięcie jest tu raczej moralnej natury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones