PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121880}

Kroniki Riddicka: Mroczna furia

The Chronicles of Riddick: Dark Fury
7,1 8 624
oceny
7,1 10 1 8624
Kroniki Riddicka: Mroczna furia
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka: Mroczna furia

mam z dubbingiem

użytkownik usunięty

najpierw obejrzałam z napisami aż po pewnym czasie mama mi kupiła ten film na urodziny na tak 'starym' nośniku jakim jest VHS. i jest z dubbingiem. nie jest najgorszy, ale jednak głos Vin'a Diesel'a brzmi lepiej niż... nawet nie wiem kto był Riddick'iem. i moja mama nie ma pojęcia, że kupiła tak brutalny film 16letniej córce :) [chodzi mi o to jak Richard wbija nóż w oko temu typowi... nie pamiętam jak się nazywał]

ocenił(a) film na 8

Wywal to , widziałem z dubbingiem . Prez dubbing traci 80% na wartości. Jeden z najgorszych dubbingów jakie słyszałem w życiu!!

ocenił(a) film na 8
doman18

Mi dubbing przypadł do gustu. Oczywiście Vin Diesel jest niezastąpiony ale z przyjemnością słuchałem głosów znanych z gier, dobra robota.

alan91

Właśnie, jaka obsada? Bo jakoś nigdzie ani słowa o tym...

doman18

Zgadzam się, dubbing w tym filmie to porażka. Tak jakby dubbing robili dla bajki dla dzieci, a jednak w filmie czasem pojawiają się ostre słowa, co brzmi co najwyżej śmiesznie. Ogólnie bardzo mnie drażnił dubbing, a sam film, całkiem całkiem, potraktowałem go jak jeden z odcinków animatrixa (tylko taki Riddickowy :P ), czyli zdradzający co nieco, ze świata i tego co się zdarzyło między Pitch Black, a Kronikami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones