PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 187
ocen
7,3 10 1 114187
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

3/10

Przy tym filmie "Blade" z W. Snipes'em (lubię ten film i wysoko go oceniam) wydaje się, że ma
głębię. Fabuła jest tragikomiczna, aktorstwo bardzo, bardzo słabe. Scenografia i efekty są
fatalne, lepsze widywało się w filmach lat 80 ub. wieku. Nic, absolutnie nic w tym filmie nie
przyciąga, zupełnie niczym się nie broni. Ani muzyka, ani klimat, którego zupełnie brak...

Ocena..?? Nieporozumienie, chyba "gimbaza" poprzez pryzmat gry oceniała ten film.

Film jest za długi i niespójny, strasznie przynudza, klasa "B", rzuca się w oczy nisko-budżetowość
produkcji.

Przyznam szczerze,że nie dotrwałem do samego końca. Wyłączyłem na ok. 15-20 minut przed
końcem. Nie jestem zainteresowany dalszymi wydarzeniami. Rzadko mi się to zdarza, zawsze
daję szansę produkcji, staram się ocenić całość. W tym wypadku poległem...

Ten film nie ma w sobie zupełnie nic...

Swir

Strasznie przynudzasz. Rozumiem, że komuś może się film nie podobać. Nie jest to powód jednak aby go jechać na całej linii bo na to nie zasługuje.

"efekty są
fatalne, lepsze widywało się w filmach lat 80 ub. wieku."

W którym konkretnie. Jeżeli według Ciebie w tym filmie są fatalne efekty to polecam zorientować się co oznacza to słowo.

"Film jest za długi i niespójny, strasznie przynudza, klasa "B", rzuca się w oczy nisko-budżetowość
produkcji."

105 milionów to niski budżet mówisz... Klasa B? Wiesz co to w ogóle oznacza?

ocenił(a) film na 8
botanix_filmweb

Zgadzam się z botanix_filmweb. Jeśli się nie podobał, trudno, sprawa gustu, jednych przynudzał innych nie. Mnie na śmierć przynudzały Gwiezdne Wojny na przykład i do pięt nie dorastały wersji z 1977. Kicz, nuda, komputerowa gra.

Filmów tego gatunku powstaje od groma, ale ten zwrócił moją uwagę. Aktorsto nie było złe, widywałem gorsze. Mnie najbardziej urzekł klimat tego filmu i scenografia. Wcale mi się nie dłużyło. Na tle róznych gniotów, które nas zalewają był dość dobry. Jeśli pan oczekiwał po tym filmie drugiej "Odysei kosmcznej", to stąd to rozczarowanie. Proszę nie porównywać uczty z dobrze skrojonym bajkowym światem fantastyki, który całkowicie spełnił moje oczekiania jako miłośnika kina s-f.

ocenił(a) film na 4
Swir

Mam podobnie, prawie zasnołem na filmie... okropnie zmontowany i cała sceneria jak w amatorskich produkcjach. Może ktoś to lubi. Dla mnie film strasznie kiczowaty.

ocenił(a) film na 10
karolius

"zasnołem" cool bro

ocenił(a) film na 10
Bratis

Kiczem to była "Grawitacja" i chyba długo nic nie pobije jej kiczu w świecie filmów s-f

ocenił(a) film na 9
Swir

Ciężko się czyta twój elaborat. Tak jak stwierdził botanix strasznie przundzasz. Każdy ma prawo do swojej opini. Mi osobiście film bardzo się podobał ale nie kazdemu musi. Kwestia gustu.

ryhu13

Jak zauważyłeś każdym ma prawo do swojej opinii -Ja akurat zgadzam się z użytkownikiem Swir niestety efekty specjalne były słabiutkie już w 2004 roku, fabuła chociaż miała potencjał na ciekawe sf została zmarnowana ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones