PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36845}

Krwawy sport 4

Bloodsport: The Dark Kumite
4,6 533
oceny
4,6 10 1 533
Krwawy sport 4
powrót do forum filmu Krwawy sport 4

Czwarta odsłona cyklu, który wywindował Jeana Claude'a na szczyt. Film nieprawdopodobnie wręcz zły i głupi, ale plus jest taki, że można się odrobinę pośmiać. Fabuła jest wprost idiotyczna, dialogi - uszy bolą, a aktorstwo..., lepiej się nie pastwić. Najbardziej w trakcie seansu mnie zastanawiała kwestia, iż ktoś rzeczywiście był gotów wyłożyć pieniądz na tego bubla. Takiego nagromadzenia absurdów i niedorzeczności nie widziałem już od dawna, a stosunkowo często mam do czynienia z filmowym badziewiem. To jest właśnie przykład kina klasy Z. w rozumieniu dosłownym. Zważywszy jednak, że pan Restaino, reżyser tego dziełka, to człowiek, który brał udział w takich projektach jak "Motor Psycho", dziwić się specjalnie nie należy.

ocenił(a) film na 5
Caligula

w 100% się z Panią zgodzę ;***

ocenił(a) film na 5
Caligula

jedyne, co mi się podobało, to na Nagroda za pierwszą walkę :D a Pani? :)

ocenił(a) film na 2
Caligula

Dla mnie jest to najgorszy film walki. Jedynie też świrus był jakoś tam interesującą postacią. Dla mnie najśmieszniejszy był moment gdy sędzia uciszał ludzi na sali mimo, iż nikogo nie było słychać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones