PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89044}

Krwawy sport

Bloodsport
7,2 48 472
oceny
7,2 10 1 48472
7,7 9
ocen krytyków
Krwawy sport
powrót do forum filmu Krwawy sport

chcieli być Frankiewicz Dux'em :)

dlugikrf_filmweb

ale tylko ja nim byłem :)

h4r

A figa... WSZYSCY byli :)

dlugikrf_filmweb

dokładnie - każdy był Van Dammem - tak się właśnie zastanawiam, ilu ówczesnych małolatów, przez tamte filmy z Van Dammem poszło trenować jakieś sztuki walki albo wzięło się za sport ?? :) Na bank sporo. Tak że jest to film ważny w historii mimo tego jak może teraz wyglądać

ocenił(a) film na 10
dewille

Bo to działa. Małysz na skoki, Bruce Lee czy JCVD na sporty walki, Lewandowski na młodych piłkarzy etc

ocenił(a) film na 9
dewille

Ja uderzałem z obrotu w małą choinkę pod domem wyobrażając sobie że to Bolo Young :-)

ocenił(a) film na 10
dlugikrf_filmweb

Wiadomo! Nawet się szpagatu nauczyłem przez JCVD:)

ocenił(a) film na 10
Williamson

ja też sie uczyłem. 40 lat i do dzisiaj nie zrobiłem. :) Słomiany zapał działał na kilka dni po obejrzeniu filmu z van Dammem, a później wracałem do komputera. No a że filmy z van Dammem pojawiały sie dość regularnie i to i trenowałem całkiem sporo :) Chodziłem na treningi średnio trzy miesiące po każdej premierze filmu. Bez wyjątku. No chyba że premiera filmu pokrywała się z premierą jakiejś fajnej gry PCtowej. Wtedy sie nawet nie oszukiwałem

dlugikrf_filmweb

A koles sie okazal byc zwyklym oszustem i bajkopisarzem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones