PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1254}

Książę przypływów

The Prince of Tides
7,3 4 850
ocen
7,3 10 1 4850
Książę przypływów
powrót do forum filmu Książę przypływów

To nie jest melodramat!

ocenił(a) film na 10

To obraz ze wszech miar traumatyczny, film bardziej obyczajowy, i do takiej kategorii go zaliczam, nie jest to melodramat z serii Przeminęło z wiatrem, czy Love story.
Książę przypływów to film genialny w każdym calu, czego tam nie ma! Jedynie wątków z filmów wojennych i westernów, poza tym jest i sensacja, komedia, kryminał, horror, obyczaj i romans.
Nick Nolte w szczytowej formie, moim zdaniem jego życiowa rola. Film do którego się wraca, prawdziwy majstersztyk. 10!

ocenił(a) film na 9
aabraq

Uważam, że jest to też doskonała rola Barbary Streisand. Świetna gra aktorów, doskonały scenariusz. Co z tego, że przewidujemy od początku co będzie dalej, gdy trzeba po prostu słuchac, tam pada wiele ważnych słów. "Wracasz do żony bo kochasz ją bardziej", "Nie bardziej, tylko dłużej". Doskonały do przemyśleń. Niesamowite wrażenie po. Siedziałam i myślałam.... Teraz już nie ma takich filmów, same komedie romantyczne, powierzchowne, wesołkowate, małi wartosciowych. Od razu widac, że ten film robiła kobieta, tak wspaniały emocjonalnie. Doskonały!

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

Zgadza się, taki film mogła zrobić tylko kobieta, i to nietuzinkowa.

aabraq

Dla mnie "Przeminęło z wiatrem" to też raczej epicka saga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones