PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254275}

Ksiądz

Priest
5,9 68 632
oceny
5,9 10 1 68632
4,6 5
ocen krytyków
Ksiądz
powrót do forum filmu Ksiądz

Nie rozumiem osób, które próbują porównywać takie filmy z klasykami horroru czy kina akcji w stylu Bonda. To określony schemat, specyficzny styl.

Kapitalne sceny walki, świetna muzyka, historia nie zdąży znużyć (film krótki i super!), van Helsing, Salomon, teraz Ksiądz. Jak ktoś nie lubi takich filmów to zawsze da niską ocenę.

A darowaliby sobie ocenianie, ja nie daję 4 Przemineło z wiatrem, bo romansideł nie cierpię.

Tak czy siak, jak dla mnie, warto ;) Ale ja stary i gupi jestem, bo takie filmidła lubię ;)

ocenił(a) film na 10
marcintomala22

mi tam podoba się , takie filmy, ale co zrobimy , jakiś 9 latek dorwie się do kompa i udaje mądrego .

MrKimimaro

mimo, że zajebiscie lubie filmy tych wszystkich gatunków postmodernistycznych, futurystycznych, SF itd to Priest nie jest za rewelacyjny. Sceny walki są słabo rozwinięte o czym świadczy w moim przypadku odczucie, że najlepsza była scena walki Maggie Q czyli niby drugoplanowej postaci albo ,,walka z bossem".
Nie żałuje że go oglądnąłem, ze względu na gatunek i spoko klimat, ale walk które w tego typu filmie powinny miażdzyć i być dużo zawodzą i troche dialogów niepotrzebnych też sie rzuca w oczy dlatego dostaje w d&%e po średniej

ocenił(a) film na 10
Lustye

mi tam bardziej przypomina star wars, ksiądz to Jedi, cały ich senat to tak jak by Zakon Jedi, a Wampiry to imperium sithów .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones