PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254275}

Ksiądz

Priest
5,9 68 632
oceny
5,9 10 1 68632
4,6 5
ocen krytyków
Ksiądz
powrót do forum filmu Ksiądz

Widziałem

ocenił(a) film na 8

ten film juz z 4 razy i zastanawiam sie, kiedy beda jakies informacje na temat 2-giej czesci filmu. Czy ktos sie podejmie tego czy da sobie na luz. Jak najbardziej polecam, jak ktos lubi takie filmy.

semafor31

Ja też dalej czekam, ale ni widu ni słychu, żeby coś miało ruszyć w tym temacie, choć niedługo po premierze pierwszej części było wspominane, że będzie kręcona też druga (z tego co pamiętam)...

semafor31

Proponuję spojrzeć na wyniki finansowe tego filmu. Jeżeli macie jakieś pojęcie o ekonomii przemysłu filmowego, to wszystko już powinno być dla was jasne.

ocenił(a) film na 7
jack1980r

oraz nawet jeśli film by osiągnął sukces to i tak ten film jest chyba prequelem do mangi (nie czytałem jej), więc nie było by sensu tworzyć kontynuacji. No chyba, że osiągnął by sukces na miarę Avengers.

ocenił(a) film na 10
semafor31

Film ten właśnie jest doskonały i nawet tym lepszy że nie będzie drugiej części (oby). Nie kończy się totalnym armageddonem i zwyciestwem "dobra" i bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones