PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91321}

Księżniczka i żołnierz

The Princess & the Marine
7,0 11 955
ocen
7,0 10 1 11955
Księżniczka i żołnierz
powrót do forum filmu Księżniczka i żołnierz

Historia faktycznie piękna - miłość, śliczna Księżniczka i zabójczo przystojny żołnierz, rodzina przeciwna ich związkowi etc.. ale jak dla mnie początek zbyt cukierkowy i za dużo w nim przypadków. Film na faktach ,więc nie mogę "czepiać się" rzeczywistości ,ale jeżeli już chcieli ukazać w taki sposób początek ich uczucia to mogli bardziej popracować nad rozbudowaniem tych scen, gdyż to one najbardziej drażnią mnie jako bardziej wymagającego widza, ja go niestety nie kupuje..

ocenił(a) film na 5
ewelyyn

Powiem szczerze, ze nie mam pojecia za co taka wysoka ocena tego filmu na filmwebie.

ocenił(a) film na 6
Vroni

Sądzę ,że dzięki dopiskowi - film oparty na faktach - dodaje to niezłą otoczkę ,a każdy sb później wyobraża Bóg wie co na temat szlachetności boskiego Jasona i wiernej do szpiku kości Sabiki - szkoda ,że w życiu wszystko nie jest tak piękne, jak w tym filmie..

ocenił(a) film na 5
ewelyyn

Tak, ale wiele jest filmow na faktach i nie kazdy ma taka ocene. A ten byl slaby, plytki, zrobiony po lebkach. Beznadziejna gra aktorska (mozna to tak wogole nazwac?) To nawet nie kino na niedzielne pochmurne popoludnie, zaluje ze obejrzalam i juz teraz wiem, ze nie zawsze warto kierowac sie ocena na fw.

ocenił(a) film na 6
Vroni

To fakt ,ale np. oglądając filmy na FW kieruję się również "rekomendacjami" ,więc tak jak piszesz Twój wybór skłaniał się ku ocenie tak mój ku rekomendacją i również wyszłam na tym nie najlepiej. A co do jeszcze oceny poczytałam sb wypowiedzi innych widzów, to większość z nich doznała mniejszego lub większego wzruszenia iii dochodzę do wniosku, że albo ja jestem tak mało wrażliwym człowiekiem ,albo większość widzów zachwycająca się tym filmem jest nadwrażliwa i nadal kompletnie nw z czego to wynika.

ocenił(a) film na 5
ewelyyn

Zgadzam sie z toba w 100%. Najwidoczniej tez jestem malo wrazliwa, bo ledwo wytrwalam do konca- a zrobilam to tylko dlatego, ze jak cos zaczynam to koncze. Wlasnie obejrzalam "Braci"- lezac chora w lozku nadrabiam zaleglosci- i ten film mnie o wiele bardziej poruszyl niz ta pseudo- wzruszajaca historia.

ocenił(a) film na 6
Vroni

W takim razie mam kolejny film do obejrzenia, zarys fabuły bardzo przypadł mi do gustu, więc dzięki za tytuł, zobaczymy jak on wypadnie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones