PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683515}

Księga życia

Book of Life
7,6 30 890
ocen
7,6 10 1 30890
6,5 4
oceny krytyków
Księga życia
powrót do forum filmu Księga życia

Lepsza niż Coco :)

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem bardzo niedoceniona bajka, o której nawet nie słyszałam wcześniej. Jest piękna i mogłabym ją oglądać codziennie. Wszyscy zachwycają się bajką Coco, a ja widzę bardzo dużo podobieństw i nie rozumiem dlaczego? Właściwie cała "oprawa" jest totalnie zgapiona. Ogólnie bajka jest jednym z moich nr 1

ocenił(a) film na 7
katyen

Ja zdecydowanie bardziej wolę Coco, tamten film mnie wzruszył i chwycił za serce, tutaj w sumie nic nie czułam. Poza tym oprawa nie jest zgapiona, tak po prostu wygląda meksykańskie Święto Zmarłych.. To tak samo jakby powiedzieć, że wszystkie filmy o Bożym Narodzeniu są od siebie zgapione.

Arual_2

Nie, nie, nie... Widać 95% plagiatu u Vocoe. Może to Ci sami albo Pixar wyczuł możliwości tego tematu i zrobił dobrą animację i promocję

peterson78

Jest zwyczajnie robiony taką samą techniką, co widać i bez obejrzenia obydwóch animacji.

ocenił(a) film na 7
katyen

Coco lepsze, bajkowe, przyjemniejsze dla oka. Zgadzam się, że zrzynkę widać gołym okiem, ale w Księdze życia zabrakło ciepła, chwytającego za serce przesłania, zabiła je dominująca animacja.

ocenił(a) film na 7
qwert_8

Tak, "Coco" wygrywa pięknie budowanymi emocjami, bajkowością, ale też ciekawszą, bardziej pomysłową fabułą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones