PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109672}
7,7 527
ocen
7,7 10 1 527
Kto leży w moim grobie
powrót do forum filmu Kto leży w moim grobie?

POLECAM

ocenił(a) film na 8

Rewelacyjna rola Bette Davis zarówno Margaret jak i Edith zagrane totalnie inaczej,
niesamowicie wyrafinowany każdy gest i słowo. Mimo że film się rozłazi to początek i koniec
bardzo mocne. Naprawdę warto, a dla fanów Bette koniecznie.

krzykol

Chętnie oglądam takie historie, ale nie wiem gdzie ten film można teraz znaleźć. :(

ocenił(a) film na 8
seismic

Bardzo lubię filmy z Bette Davis, zbieram te, które uda mi się zdobyć, więc i ten koniecznie obejrzę.

ocenił(a) film na 8
seismic

Zapomniałam napisać, że mam ten film z napisami, jeżeli to Cię jeszcze interesuje. Pozdrawiam.

IrenaSz

Dziękuję Irena, nie mam na razie wolnego czasu aby w całości obejrzeć jakikolwiek film.

ocenił(a) film na 8
seismic

OK, rozumiem. Pewnie masz sporo obowiązków, ale pamiętaj też o wypoczynku. Życzę najlepszego!

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

Witam czy nadal masz ten film, niezmiernie chciałabym zobaczyć. Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 8
Buenovista

Witam, rzeczywiście mam ten film z napisami. Mam także parę innych filmów, które wymieniłaś w rubryce "chce obejrzeć". Daj mi swój adres mailowy, napiszę. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

szyman@autograf.pl dziękuję

IrenaSz

ja też byłabym zainteresowana filmem .. mój adres to : fairplaycrew15@interia.pl z góry dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones