PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9516}

Kumple

Sidekicks
5,9 3 221
ocen
5,9 10 1 3221
5,0 3
oceny krytyków
Kumple
powrót do forum filmu Kumple

Mi się zawsze będzie kojarzył z dzieciństwem,stąd moja ocena 10/10 :)

ocenił(a) film na 8
Legolas

Mi tak samo, zawsze jak do niego wracam to czuję klimat dzieciństwa i po części beztroski, dlatego też nie widzę innego wyjścia jak tylko 10/10 ;)

ocenił(a) film na 7
SWJar

Że spoko film to się zgodzę, bo podobał mi się i również mam z nim miłe wspomnienia z dzieciństwa. Ale rozrzucanie dziesiątek na prawo i lewo to lekka przesada, przecież to nie jest jakiś genialny obraz i dyszki powinniście zachować dla tych kilku wybitnych filmów które można nazwać bezbłędnymi, albo prawie idealnymi. Tymczasem kumple mają jednak trochę wad, historia też nie jest specjalnie świeża i zagrana jest średnio. Dlatego 7/10.

Lucky_luke

film to nie tylko obraz czy efekty film musi miec dusze i klimat a jeśli znasz lepsze filmy to dobrze ale zanim zaczniesz oceniac pomyśl nad przesłaniem filmu i o jego duszy i o tym co wyobraż
ali sobie ludzie tworząc go

ocenił(a) film na 7
NATI221

Film to nie tylko dusza i klimat, to również aktorstwo, scenariusz, reżyseria oraz oryginalna historia. Myślę że ludzie tworząc film myśleli w dużej mierze o wpływach, obierając sobie na cel sentymenty fanów "Karate kida" oraz rzeszę wielbicieli Chucka. Ode mnie 7/10 właśnie przez sentymenty.

Abstrahując od tego, moja wypowiedź jest głupia. Powstała w czasach gdy bezczelnie rościłem sobie prawo do dyktowania innym jaką ocenę powinni przyznać. Obecnie nie interesuje mnie średnia i uważam że każdy ma prawo do wyboru noty, oraz docenienia filmów które mu się podobają. Radzę nie zwracać uwagi na to co wypisywałem 5 lat temu. Do dziś łapię się za głowę, czemu tak bezczelnie dyktowałem innym co jest czarne, a co białe...

Lucky_luke

dobrze zgadzam się w filmie nie liczy się tylko klimat ale moja wypowiedź w tym przypadku została źle zrozumiana większośc wypowiedzi jest oparta no na to co autor czół w danej chwili także spoko

Lucky_luke

Minęło 10 lat, ale dale lubię ten...no może nie 10, ale 8-9 to dla mnie odpowiednia ocena...

ocenił(a) film na 7
Legolas

Od mojego wpisu minęło 8 lat i poczyniłem progres: nie czepiam się już ludzi z powodu ocen jakie wystawili ;)

Legolas

aż lezka w oku się kręci. Wracało się ze szkoły, aby puścić wypożyczonych Kumpli na VHS.

ocenił(a) film na 8
Legolas

jak to mozliwe ze ten film ma srednia 5.9
genialny
ogladalismy go z siostra jako dzieci z 30 razy na vhs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones