PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491331}
7,0 89 007
ocen
7,0 10 1 89007
6,9 15
ocen krytyków
Kung Fu Panda 2
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 2

No cóż film widziałam już właściwie x czasu temu jednak w końcu natchnęło mnie by napisać
coś w rodzaju recki, bo film zdecydowanie na to zasługuje. Jako wstęp powiem tyle, że do
oglądania zasiadłam z nudów pamiętając fakt iż Nostalgia Critic bardzo dobrze o nim mówił,
jednak nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego, a jednak to co zobaczyłam zwaliło mnie
na kolana. Wyraziści bohaterowie, świetna fabuła, mądry morał i niezapomniany czarny
charakter. Serio nie mogłam wyjść z podziwu. Najlepszą cechą filmu jest nieprzewidywalność i
świetnie rozpisane relacje pomiędzy bohaterami. Disney Pixar idźcie wy w ciul z waszą Krainą
Smrodu i innymi badziewami, które nie dorastają KF2 do pięt. Serio nawet pomimo swojego
czepialstwa nie potrafię wymienić żadnej wady, jedyne co może się klasyfikować w tej kategorii to
fakt, że po obejrzeniu najpierw dwójki, jedynka wypadła w mojej ocenie dość słabo... Teraz mam
tylko nadzieję, że 3 pędzie trzymała poziom i trochę się tego obawiam, bo z 2 tak dobrą, będą
musieli wymyślić coś wręcz niesamowitego, by to pobić, a wiadomo, że nie zawsze to wychodzi,
patrzcie Shrek 3. Podsumowując zarąbista bajka dla młodszych i starszych, którą serdecznie
polecam.

ocenił(a) film na 10

Święta prawda :D Zgadzam się z tobą i Kraina lodu mi się też nie podobała, ale chociaż jest z disneya bajka Wielka Szóstka to ją chcę bardzo zobaczyć. Dlaczego?? A dlatego że takie jeden Japończyk który robił anime które mi się podobały zrobił wspólnie z disney Wielką szóstkę. Mam bardzo duże oczekiwania od tej bajki.

użytkownik usunięty
PandaSylwia

Najbardziej przereklamowany film animowany w historii -.-. To co najbardziej wnerwia mnie we Frozen (i dlatego ten film ma u mnie ocenę 1/10, pomijając oczywiście sam fakt, że fabuła jest do kitu i nie ma nic wspólnego z baśnią o Królowej Śniegu, na której to ponoć miało być wzorowane) to fakt, że wszędzie widzę to badziewie. Próbuje na dA znaleźć jakieś ładne fan arty o Mulan albo Królu lwie, więc na spokojnie wpisuję wybraną frazę, po wyskoczeniu wyników już w drugim rzędzie potykam się o zdzirę Elsę albo jej niedorobioną siostrunie no what the f***. O więc mam nadzieję, że wszystko wypali, szczerze po tym niewypale z Krainą Smrodu (tak będę to tak nazywać do końca świata) mam lekki awers do Disneya, ale może też kiedyś na to zerknę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones