PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491331}
7,0 89 007
ocen
7,0 10 1 89007
6,9 15
ocen krytyków
Kung Fu Panda 2
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 2

postacie

ocenił(a) film na 8

która według was jest najlepsza ( nie licząc piątki shifu i Po )
moim zdaniem najlpepszy był przywódca wilków

ocenił(a) film na 8
sadzik444

według mnie wymiatał Shen

ocenił(a) film na 9
sadzik444

Dla mnie Lord Shen. Kreacja tej postaci znajduje się na kosmicznym poziomie i do tego idealnie dobrany głos Gary'ego Oldmana. Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 8
Kisielozaur

no shen też wymiatał ale i tak wilki dla mnie wymiatają
co do głosu to nie wiem oglądałem z polskim dubbingiem :)

sadzik444

Chm...
1. Shen. Taki dobrze wykreowany padalec, który wg. mnie kierował się:
a) strachem - ja sama też bym się bała, gdyby ktoś miał mnie zabić. Nawet ten tłusty, fajniutki panda :>
b) gniewem - jego własni rodzice wyrzucili go z jego domu. Przez to myślał, że im na nim nie zależy. Taka blizna ma duży wpływ na człowieka (lub pawia xd).
2. Ten wilk z "kaprawym okiem" był świetny. Był taki jeden tekst, który mi wpadł w ucho, że coś tam go denerwuje i że jak jeszcze raz o tym usłyszy, to dostanie białej gorączki, czy coś. Niestety dokładnie nie pamiętam.

Crazy12

Wilczkowi chodziło, że jak jeszcze raz usłyszy o roku pawia to coś tam mu się zrobi. Mnie również ten tekst wpadł w ucho :)

adziacmg

A no tak, przecież :) Pewnie by wolał rok wilka ;D

Crazy12

Przy Shenie mógł tylko o czymś takim pomarzyć

sadzik444

Lord Shen według mnie rządzi. Taki z niego psychol, jest bardzo związany z swoją przeszłością, genialnie walczy i się porusza, ma epicki głos zarówno w wersji amerykańskiej jak i w polskim dubbingu, a poza tym posiada świetne upierzenie i wzorki na ogonie ;)

ocenił(a) film na 8
sadzik444

Ojciec Po. Pan Gąsior xD Rozbrajający jest...i te jego kluski xD

ocenił(a) film na 10
sadzik444

Według mnie Shen . Wybrali najlepsze zwierze na jego postać ;)

sadzik444

Shen był najlepszy . A jego polski głos moim zdaniem był lepszy niż angielski taki bardziej pełny uczuć

ocenił(a) film na 10
sadzik444

Oczywiście że Lord Shen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones