PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431013}

Death Note: L Change the World

L: Change the World
6,8 5 131
ocen
6,8 10 1 5131
L: Change the World
powrót do forum filmu L: Change the World

ciekawe czemu tak ryuk chcial przekonac l zeby nie palil amietnika
i czemu jakies odglosy dochodzily z niego jak byl palony?
juz myslalem ze jak sie spali to osoby ktore jeszcze nie umarly nie zginą
fajny ale i tak lepsze anime od wszystkich trzech filmow razem wzietych

Chucky_Tbg

dziwne pytanie :) Odgłosy to głosy bogów śmierci :) tak mnie się wydaje ;)
A Ryuk chciał się jeszcze zapewne troszkę pobawić :)

ocenił(a) film na 9
Kalifu

A mi się wydaje, że to odgłosy ludzi którzy zginęli przez Notatnik Śmierci. Ale twoja teoria też jest fajna. Chodź mi się wydaje, że to że Ryuk nie chciał, żeby spalił notes nie ma nic wspólnego z zabawą, w końcu to notes Misy, a nie jego. Może to ma jakiś związek z Shiningami. Rewelacyjny, aktor świetnie dobrany do L. Tylko Near'a mogli ładniejszego dać. Ale zgadzam się, że anime lepsze od filmów.

ocenił(a) film na 7
Miku6

Jaki notes misy... to tak jakby powiedzieć, że notes był Kiry... Notesy są Bogów śmierci, a Ryuk był na ziemi tylko po to, żeby się zabawić i Kira mu to miał zapewnić. Więc ta teoria jest moim zdaniem słuszna ;) Ale żem odkopał post ;p Dostane nagrode złotego szpadla :D

Kalifu

Też mi się wydaje, że Ryuk chciał się "pobawić" w końcu Kira zapewnił mu niezłą rozrywkę, co sam Ryuk podkreślał kilka razy. Może liczył na coś podobnego, albo nawet ciekawszego od L. :)

ocenił(a) film na 6
Kalifu

To prędzej odgłosy ofiar.

ocenił(a) film na 3
Chucky_Tbg

A mi się znów wydaje, że po spaleniu pamiętnika pierwotny właściciel-shinigami (w tym wypadku Ryuk bo to jego notes śmierci był palony) umiera.

AnnnaS

Ryuk nie był właścicielem notesu. Notes Lighta był ukradziony przez Ryuka innemu Shinigami, a notes misy należał do boga o imieniu Zdrada, który zginął przy Rem. Shinigami nie dają SWOICH notesów ludziom.

berya

Dokładnie. Na dodatek, jeśli dobrze pamiętam [chociaż mogę się mylić], to ten drugi notes Ryuka był chyba zabrany Królowi Shinigami, więc prędzej to Król by umarł c:

ocenił(a) film na 6
Chucky_Tbg

Zgadzam się z tymi wyżej co do odwodzenia L od spalenia notesu, a jeśli chodzi o krzyki to rownież popieram teorie krzyków ofiar zabitych ktorych imiona zostaly wpisane do notesu albo po prostu dali taki efekt żeby było straszniej czy coś ;D Tu nie ma za dużo do kminienia ;3
I zdecydowanie zgadzam się z "fajny ale i tak lepsze anime od wszystkich trzech filmow razem wzietych" Anime było zajebiste ! Chociaż od śmierci L trochę mniej mi się już podobało co nie zmienia faktu, że koniec był best ;3
Daje 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones