PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861514}

LEGO Gwiezdne Wojny: Świąteczna przygoda

The Lego Star Wars Holiday Special
6,2 736
ocen
6,2 10 1 736
LEGO Gwiezdne Wojny: Świąteczna przygoda
powrót do forum filmu LEGO Gwiezdne Wojny: Świąteczna przygoda

Animacja skupia się głównie na Rey, która dzięki specjalnemu kluczowi podróżuje w czasie, przeskakując przez kanoniczne dla sagi sceny. Humor opiera się tu przede wszystkim na interakcjach postaci, dochodzi do wielu zaskakujących spotkań bohaterów różnych trylogii i niestety to by było na tyle. Po krótkim seansie nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że dało się z tego wycisnąć znacznie więcej. Tym bardziej, że jakaś 1/3 filmu poświęcona jest walce na miecze świetlne Rey z Vaderem, pozbawionej dobrej puenty.
Z plusów: przyjemnie się oglądało sceny z trzema villainami oraz wymianę zdań Hana Solo, kto ma strzelać pierwszy ;)

użytkownik usunięty
lew890

Widzę że film masz już oceniony. Powiedz mi - jak Ci się udało obejrzeć? Jest już jakaś polska wersja (Dubbing / Napisy) czy tylko w oryginale?

ocenił(a) film na 5

Obejrzałem go dwa razy, najpierw z rosyjskim dubbingiem i angielskimi napisami w dobrej jakości, a potem dla porównania znalazłem gdzieś go z oryginalnym dubbingiem, ale za to z przyciętym formatem obrazu. Podejrzewam, że tak jak w przypadku remaku "Zakochanego kundla", polskiej wersji językowej nie będzie, póki i do nas nie zawita Disney+

użytkownik usunięty
lew890

Ok. A oglądałeś kiedyś Mandaloriana? Ja nie, ale słyszałem że był Dubbing PL za granicą i komuś udało się zgrać do Polski. Może z Lego Star Wars bedzie tak samo. Trzeba poczekać. Ale ok dzięki za info

ocenił(a) film na 5

Kilka odcinków widziałem i masz rację, była opcja polskiego dubbingu, może więc faktycznie Lego Star Wars też zdubbingują

użytkownik usunięty
lew890

Jest nawet zwiastun Lego Star Wars z dubbingiem: https://www.youtube.com/watch?v=o0rlBSFsl4k. Trzeba poczekać kiedy na Disney+ wleci (pomimo iż go nie mam) albo w jakiś inny sposób (myślę że Disney XD może zrobić spolszczenie)

jak chcesz obejrzeć lego star wars holiday special to zajrzyj na cda tam przez dwóch uzytkowników został dodany film z polskim dubbingiem

użytkownik usunięty
luka0424

Dzięki, faktycznie wyszedł dubbing, zabieram się za pobieranie

na cda nie trzeba pobierać filmów

ocenił(a) film na 6

Stary pobierasz z torrentow mandaloriana i tą swiąteczną edycje lego i ogladasz. Ja bym nie mogł czekac az pojawi sie na jakiejs platformie w pl za x lat xd

użytkownik usunięty
Fernando9Elnino

Ja? Chyba osoby Ci się pomyliły. Ja nic nie oglądałem z tych obu rzeczy. Chyba chodziło ci o użytkownika lew890

ocenił(a) film na 6

https://bajeczki.org/pelnometrazowe/the-lego-star-wars-holiday-special/ Jest po polsku

ocenił(a) film na 2
lew890

To już oryginalne Holiday Special było ciekawsze. W pewnym sensie przez to jak momentami było dziwne to sprawiało, że przynajmniej jakoś rozbudowali uniwersum i dorzucili coś od siebie, a tu tylko jest odcinanie kuponów od filmów. Nawet nie pokazali nic dotyczącego święta życia, nie wyjaśnili co to za święto i co chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones