PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516175}

Labirynt strachu

Senritsu meikyû 3D
3,6 652
oceny
3,6 10 1 652
Labirynt strachu
powrót do forum filmu Labirynt strachu

jedno jest pewne - wszysko, czego dotknie się Takashi Shimizu musi być dobre. wraz ze scenarzystą, Daisukem Hosaka, stworzyli świetny duet i powstał bardzo dobry film. zdjęcia, scenografia, efekty, ujęcia itp. są wspaniałe. do tego drobne szczególiki, jak np. pojawiające się wstawki Yuki wspinającej się po schodach, lewitujący królik, czerwona wykładzina (ach ta krwista czerwień kontrastująca z resztą ponurej scenerii), liczne spowolnienia (np. spadających kropel, czy też pierza...). do tego dobra i sprawnie opowiedziana historia (smutna historia) grupki przyjaciół. co ważniejsze - nie zauważyłem żadnych dziur w fabule, choć mogę się mylić. dużo retrospekcji. film nie nudzi, nie jest przegadany, szybko przechodzi do akcji

ocenił(a) film na 1
kryslav

Człowieku, co Ty gadasz? Normalnie to usnąłem po godzinie...
I nikt już mi tej zmarnowanej godziny zmego życia nie zwróci niestety.
TRAGEDIA!

ocenił(a) film na 9
kubusss69

widocznie nie zaciekawił Cię film, albo byłeś zmęczony. dla mnie jest to jeden z najlepszych horrorów azjatyckich

ocenił(a) film na 4
kryslav

ten film nie powala i są znacznie lepsze. Ten film jest właśnie jednym z najgorszych horrorów azjatyckich jakie widziałam. Horror ma przerażać człowieka i bawić się ludzkim strachem, a nie usypiać.

ocenił(a) film na 9
avril111

mi np. rozwój fabuły nie pozwolił przysypiać

ocenił(a) film na 6
avril111

Film arcydziełem nie jest, ale ma swój klimat i mnie także nie uśpił. Co do twojej wypowiedzi avril111 to ludzie mają różne umysły i każdego przeraża coś innego, dlatego jednych ten film usypia, innym wydaje się fascynujący. Dla mnie to nie był jeden z najgorszych azjatyckich filmów grozy, bo widziałam dużo, dużo gorsze. Faktem też jest, że reżyser nie za dobrze pobawił się tutaj tym ludzkim strachem, ale z drugiej strony jego starania nie spełzły na niczym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones