PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776258}

Latynoski ogier

How to Be a Latin Lover
5,8 4 053
oceny
5,8 10 1 4053
Latynoski ogier
powrót do forum filmu Latynoski ogier

Wszystko jest przewidywalne fabuła nie powala na kolana można się domyśleć jak dalej się potoczą losy w tym filmie ogólnie mało w tym wszystkim to jest śmiechu na pol oka można obejrzeć

xxxfilmen

I dlatego ocena na szóstkę? :)

buterfly

Tak a co Przecież to nie jest wysoka ocena A ocena 4 to jest za niska no oceniam ten film tak na 5 i pół dlatego 6 w zaokrągleniu .......

xxxfilmen

Okej :) - Mi też niezbytnio przypadł do gustu i ostatecznie oceniłem na czwórkę :)

buterfly

to tak toche sprawiedliwe nie zanizyles filmu jak co niektorzy tutaj...

xxxfilmen

Cóż obejrzałem ponowie i jednak trójeczka :) - Cóż całość dość przesadnie karykaturalna ):

buterfly

Z Polakiem to czasem i nie wiadomo... myśli jedno robi drugie to co niedobre uważa za dobre to co dobre uważa za niedobre

xxxfilmen

Ja po prostu obejrzałem powtórnie, bo pierwszy raz oglądałem po łepkach :)

ocenił(a) film na 5
robertsztuba_Stz

?????
Co kraj to obyczaj Co janusz, Grażynka też inaczej hehe

xxxfilmen

???;)

buterfly

Chcesz zobaczyć naprawdę kiepski film to obejrz sobie truposze nie umierają, albo 365

xxxfilmen

Hmm akurat nie oglądałem ;) - A tak serio to od komedii oczekiwałem więcej, dlatego oceniłem ten film na trojkę.

buterfly

Ogólnie z tymi filmami to jest tak dość dziwnie , film ma wysoką ocenę a niekiedy naprawdę jest bardzo ale to bardzo przeciętny..... A ten co ma ocenę 4 bądź 5 niekiedy jest naprawdę zajebisty film...
a też mogę polecić dość taki trochę inny gatunek rozpruci na śmierć bardzo fajny i śmieszny film

xxxfilmen

A z tymi ocenami to muszę się zgodzić zwłaszcza tutaj na Filmwebie nie ma co spoglądać na średnią :) - I dzięki za polecenie ja z Melissa film Agentką z 2015 roku jednak z niewielu komedii z nią na której autentycznie co chwilę się śmiałem ;)

buterfly

bo ona ma to cos w sobie może lekko pulchniutka ale jej wyraz twarzy ,usmiech bardzo sie podoba ,i ten film jest przykładem ocena 5,4 skad sie wzieła....

xxxfilmen

Prawda nie ma co się sugerować ocenami na Filmwebie :) - Uważam że to akurat jednak z niewielu jej udanych dobry komedii akcja nie nudzi a sytuacje komiczne są świetne ;)

buterfly

więc oglądałąs hehe no niezłe teksty idzie sie posmiac fajnie się widzi lalke w akcji z człowiekiem mogli by dać 2,3 cześc bo ciekawie się oglada

xxxfilmen

Mnie muszę przyznać zaskoczył Statham, gość widać ma duży dystans do samego siebie ;) - Chętnie bym obejrzał kontynuacje :) Z McCarthy to polecam ci jeszcze Mów mi Vincent - Bardzo dobry komediodramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones